KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Wózki widłowe PROMAG S.A.

Wózek widłowy elektryczny trójkołowy PROMAG Wózek podnośnikowy PROMAG Wózek widłowy czołowy spalinowy PROMAG

Wózki widłowe, to wysoce specjalistyczne pojazdy przystosowane do przewozu materiałów o znacznej masie, znajdujące szerokie zastosowanie w transporcie bliskim oraz w pracach związanych z magazynowaniem.

Wózki widłowe oferowane przez PROMAG S.A., to wysokiej klasy wózki dla profesjonalistów, produkowane zgodnie z założeniami technicznymi opracowanymi na podstawie własnych badań i potrzeb naszych Klientów. Wózki produkowane są w oparciu o nowoczesne i zaawansowane technologie, są niezbędnym narzędziem pracy w magazynach o dużej ilości towaru, gdzie wydajność mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem pracy.

WÓZKI WIDŁOWE DLA PROFESJONALISTÓW

Z uwagi na wysoką specjalizację prac magazynowych ofertę wózków widłowych podzieliliśmy na:

Każda z wyżej wymienionych grup produktów obejmuje wózki widłowe o różnym parametrach technicznych, m.in. udźwigu i wysokości podnoszenia zapewniając jednak najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy, m.in. dzięki zastosowaniu do produkcji naszych wózków widłowych podzespołów znanych japońskich (NISSAN, MITSUBISHI, YANMAR, ISUZU, SHIMADZU) czy europejskich marek (DEUTZ, MOSFET, ZAPI).

NOWOCZESNE I BEZPIECZNE WÓZKI WIDŁOWE

Nasze wózki widłowe to nowoczesne produkty, wielokrotnie nagradzane podczas różnego rodzaju imprez targowych czy konkursów. Ostatnim wyróżnieniem był tytuł produktu roku 2012 dla wózków HEAVY DUTY 5-16T przyznany podczas największych targów automatyki przemysłowej AUTOMATICON.

W plebiscycie na PRODUKT ROKU organizowanym przez NM.PL oraz czasopismo „Nowoczesny Magazyn” i „Logistyka a Jakość” elektryczny wózek widłowy FBT zwyciężył w kategorii „Nowatorstwo w dobrej cenie”. W przypadku zaistnienia zapotrzebowania przedsiębiorstwa na wózek widłowy, przed podjęciem decyzji o zakupie, warto jako alternatywę rozważyć także możliwość jego wynajmu. W wielu bowiem sytuacjach takie rozwiązanie może okazać się znacznie korzystniejsze, wygodniejsze i bardziej opłacalne.

Nasza oferta wózków widłowych nie byłaby pełna bez obsługi serwisowej. Obecnie o ciągłość pracy w firmach naszych Klientów dba 45 pracowników serwisu, posiadających wymagane uprawnienia, wyposażonych w najwyższej klasy urządzenia diagnostyczne i części zamienne. Do wszystkich oferowanych przez nas wózków oferujemy oryginalne części zamienne.

W ofercie posiadamy bogate wyposażenie dodatkowe do wózków widłowych, które zwiększa funkcjonalność wózków i pozwala wykorzystywać je do różnych celów, niekoniecznie związanych z transportem.

Nasza oferta obejmuje również zgłoszenie wózków widłowych do Urzędu Dozoru Technicznego. W imieniu naszych Klientów przygotowujemy dokumenty i dokonujemy odbioru wózka. Nasi Klienci nie muszą tracić czasu na formalności związane z rejestracją wózków w UDT.

KOMPLEKSOWA OFERTA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź