KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Wózki widłowe czołowe elektryczne

Wózek czołowy elektryczny PROMAG Wózek czołowy elektryczny PROMAG Wózek czołowy elektryczny PROMAG

Wózki widłowe czołowe elektryczne oferowane przez PROMAG S.A. to wysokiej klasy wózki dla profesjonalistów, produkowane zgodnie z założeniami technicznymi opracowanymi na podstawie własnych badań i potrzeb naszych Klientów.

Wózki elektryczne wywierają minimalny wpływ na środowisko pracy z uwagi na niski poziom hałasu, wibracji i brak emisji spalin. Zastosowanie w wózkach systemu napędowego opartego w 100% na silnikach prądu zmiennego (AC) zapewnia większą dynamikę jazdy i podnoszenia oraz pełną moc przy pracach z dużym obciążeniem. Zastosowane silniki prądu zmiennego zapewniają wyższą sprawność energetyczną, nie wymagają konserwacji oraz zapewniają trwałość i długi okres eksploatacji wózków.

Bezpieczeństwo oraz wydajność użytkowania wózków w standardzie zapewniają urządzenia kontrolujące prędkość jazdy w stosunku do skrętu koła sterującego, funkcje odzyskiwania energii podczas zwalniania, parkowania, jazdy po pochyłości, funkcję automatycznej redukcji prędkości opuszczania i podnoszenia masztu oraz czujnik obecności operatora.

W ofercie PROMAG S.A. znajdziecie Państwo całą gamę wózków widłowych trzykołowych o udźwigu od 800kg do 2000kg oraz wózków czterokołowych o udźwigu od 1500kg do 5000kg. Różnorodność naszej oferty pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów - wózki są przystosowane do obsługi regałów o bardzo wąskich korytarzach roboczych.

Wózki widłowe czołowe elektryczne przede wszystkim znajdują zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym, elektronicznym, w halach produkcyjnych i magazynowych, opcjonalnie w mroźniach, chłodniach, strefach zagrożonych wybuchem. Zalecane są do pracy w magazynach, gdzie korytarze robocze są bardzo wąskie, a także do rozładunku kontenerów i naczep przy dokach lub rampach.

Wózki widłowe elektryczne - do pracy w magazynach

Do wózków czołowych elektrycznych polecamy montaż systemu świetlnego SAFE-LIGHT, który informuje innych pracowników magazynu o zbliżającym się wózku.

System bezpieczeństwa SAFE-LIGHT

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź