menu >

pl gb

Wózki widłowe czołowe elektryczne

Wózki widłowe czołowe elektryczne oferowane przez PROMAG S.A. to wysokiej klasy wózki dla profesjonalistów, produkowane zgodnie z założeniami technicznymi opracowanymi na podstawie własnych badań i potrzeb naszych Klientów.

Wózki elektryczne wywierają minimalny wpływ na środowisko pracy z uwagi na niski poziom hałasu, wibracji i brak emisji spalin. Zastosowanie w wózkach systemu napędowego opartego w 100% na silnikach prądu zmiennego (AC) zapewnia większą dynamikę jazdy i podnoszenia oraz pełną moc przy pracach z dużym obciążeniem. Zastosowane silniki prądu zmiennego zapewniają wyższą sprawność energetyczną, nie wymagają konserwacji oraz zapewniają trwałość i długi okres eksploatacji wózków.

Bezpieczeństwo oraz wydajność użytkowania wózków w standardzie zapewniają urządzenia kontrolujące prędkość jazdy w stosunku do skrętu koła sterującego, funkcje odzyskiwania energii podczas zwalniania, parkowania, jazdy po pochyłości, funkcję automatycznej redukcji prędkości opuszczania i podnoszenia masztu oraz czujnik obecności operatora.

W ofercie PROMAG S.A. znajdziecie Państwo całą gamę wózków widłowych trzykołowych o udźwigu od 800kg do 2000kg oraz wózków czterokołowych o udźwigu od 1500kg do 5000kg. Różnorodność naszej oferty pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów - wózki są przystosowane do obsługi regałów o bardzo wąskich korytarzach roboczych.

Wózki widłowe czołowe elektryczne przede wszystkim znajdują zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym, elektronicznym, w halach produkcyjnych i magazynowych, opcjonalnie w mroźniach, chłodniach, strefach zagrożonych wybuchem. Zalecane są do pracy w magazynach, gdzie korytarze robocze są bardzo wąskie, a także do rozładunku kontenerów i naczep przy dokach lub rampach.

Wózki widłowe elektryczne - do pracy w magazynach

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź