menu >

pl gb

Wózki wysokiego składowania Reach Truck

Wózki wysokiego składowania Reach Truck

Wózki widłowe wysokiego składowania oferowane przez PROMAG S.A. reprezentują najwyższy poziom osiągnięć technicznych w dziedzinie wózków bocznych z masztem wysuwnym. Wózki typu Reach Truck są niezbędnym narzędziem pracy w magazynach o dużej ilości towaru, gdzie wydajność mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem pracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wózków typu Reach Truck o udźwigu od 1600 kg do 2000 kg. Różnorodność wyposażenia dodatkowego jak preselektor wysokości, kamera video z kolorowym monitorem i wiele innych zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zastosowanie w wózkach systemu napędowego opartego w 100% na silnikach prądu zmiennego (AC) zapewnia większą dynamikę jazdy i podnoszenia oraz pełną moc przy pracach z dużym obciążeniem. Zastosowane silniki prądu zmiennego zapewniają wyższą sprawność energetyczną, nie wymagają konserwacji oraz zapewniają trwałość i długi okres eksploatacji wózków.

Wózki Reach Truck standardowo wyposażone są w oparty na rolkach system bocznego wysuwu baterii, co znacząco upraszcza jej wymianę szczególnie w przypadku kilkuzmianowej pracy.

Bezpieczeństwo oraz komfort pracy zapewniają standardowo instalowane we wszystkich wózkach widłowych wysokiego składowania urządzenia kontrolujące prędkość jazdy w stosunku do skrętu koła sterującego, funkcje regeneracji energii podczas zwalniania, funkcję automatycznej redukcji prędkości opuszczania i podnoszenia masztu.

Układ napędowy, układ sterowania, stabilne, sztywne maszty odpowiadają najwyższym europejskim standardom jakości. Jednolita struktura podwozia gwarantuje maksymalną stabilność i wytrzymałość, zapewniając jednocześnie niski spadek udźwigu na maksymalnych wysokościach podnoszenia, nawet powyżej 10000mm.

Wózki Reach Truck - niezbędne w magazynach wysokiego składowania

W przypadku wózków z serii Neos wszystkie funkcje hydrauliczne kontrolowane są za pomocą manetek sterujących, co zapewnia precyzyjne i bezpieczne operowanie ładunkiem. Wózki Reach Truck z serii Neos 16-20 ac SE posiadają superelastyczne opony, co daje Państwu możliwość pracy wózkiem również po nierównej nawierzchni.

Wózki Reach Truck doskonale nadają się do pracy w magazynach w wąskich korytarzach roboczych, do obsługi regałów wysokiego składowaia, także regałów wjezdnych, opcjonalnie do pracy w mroźniach, chłodniach czy też w strefach zagrożonych wybuchem.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź