KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Wózki wysokiego składowania Reach Truck

Wózek wysokiego składowania reach truck PROMAG Wózek wysokiego składowania reach truck

Wózki widłowe wysokiego składowania oferowane przez PROMAG S.A. reprezentują najwyższy poziom osiągnięć technicznych w dziedzinie wózków bocznych z masztem wysuwnym. Wózki typu Reach Truck są niezbędnym narzędziem pracy w magazynach o dużej ilości towaru, gdzie wydajność mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem pracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wózków typu Reach Truck o udźwigu od 1600 kg do 2000 kg. Różnorodność wyposażenia dodatkowego jak preselektor wysokości, kamera video z kolorowym monitorem i wiele innych zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zastosowanie w wózkach systemu napędowego opartego w 100% na silnikach prądu zmiennego (AC) zapewnia większą dynamikę jazdy i podnoszenia oraz pełną moc przy pracach z dużym obciążeniem. Zastosowane silniki prądu zmiennego zapewniają wyższą sprawność energetyczną, nie wymagają konserwacji oraz zapewniają trwałość i długi okres eksploatacji wózków.

Wózki Reach Truck standardowo wyposażone są w oparty na rolkach system bocznego wysuwu baterii, co znacząco upraszcza jej wymianę szczególnie w przypadku kilkuzmianowej pracy.

Bezpieczeństwo oraz komfort pracy zapewniają standardowo instalowane we wszystkich wózkach widłowych wysokiego składowania urządzenia kontrolujące prędkość jazdy w stosunku do skrętu koła sterującego, funkcje regeneracji energii podczas zwalniania, funkcję automatycznej redukcji prędkości opuszczania i podnoszenia masztu.

Układ napędowy, układ sterowania, stabilne, sztywne maszty odpowiadają najwyższym europejskim standardom jakości. Jednolita struktura podwozia gwarantuje maksymalną stabilność i wytrzymałość, zapewniając jednocześnie niski spadek udźwigu na maksymalnych wysokościach podnoszenia, nawet powyżej 10000mm.

Wózki Reach Truck - niezbędne w magazynach wysokiego składowania

W przypadku wózków z serii Neos wszystkie funkcje hydrauliczne kontrolowane są za pomocą manetek sterujących, co zapewnia precyzyjne i bezpieczne operowanie ładunkiem. Wózki Reach Truck z serii Neos 16-20 ac SE posiadają superelastyczne opony, co daje Państwu możliwość pracy wózkiem również po nierównej nawierzchni.

Wózki Reach Truck doskonale nadają się do pracy w magazynach w wąskich korytarzach roboczych, do obsługi regałów wysokiego składowaia, także regałów wjezdnych, opcjonalnie do pracy w mroźniach, chłodniach czy też w strefach zagrożonych wybuchem.

Do wózków wysokiego składowania polecamy montaż systemu świetlnego SAFE-LIGHT, który informuje innych pracowników magazynu o zbliżającym się wózku.

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź