KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Wynajem urządzeń

Wynajem urządzeń

DLACZEGO WYNAJEM?

W momencie powstania potrzeby nabycia wózka widłowego zawsze jako alternatywę warto rozważyć jego wynajem, który w wielu przypadkach jest rozwiązaniem korzystniejszym, wygodniejszym i bardziej opłacalnym.

Wynajem staje się coraz częściej stosowaną formą użytkowania wózków widłowych. Fakt bycia właścicielem wózka schodzi na dalszy plan, najważniejsze są zadania, które urządzenie ma wykonać oraz najwygodniejsza dla użytkownika forma nabycia i eksploatacji.

Wynajem daje duże możliwości w efektywnej organizacji transportu wewnętrznego – w prosty sposób można zwiększyć ilość posiadanego sprzętu lub dokonać jego modernizacji.

Przy wynajmie:

  • nie angażujesz od razu tak dużych środków jak przy zakupie
  • nie musisz przejmować się problemami związanymi z zarządzaniem flotą, z niespodziewanymi kosztami serwisowymi czy też z badaniami z Urzędu Dozoru Technicznego.

O to wszystko my zadbamy, a Twoi pracownicy będą mogli w tym czasie jeszcze lepiej wypełniać swoje codzienne obowiązki.

DLACZEGO WYNAJEM WÓZKA Z PROMAG S.A.?

  • wysoka jakość oferowanego sprzętu zapewni dobrą wydajność i dużą niezawodność niezależnie od okresu na jaki chcesz wynająć wózek: na dzień, na tydzień, na miesiąc, na rok, na 3, a nawet na 7 lat
  • bardzo konkurencyjna cena wynajmu przy zachowaniu wysokiej jakości i niewielkiego stopnia zużycia oferowanego sprzętu
  • jesteśmy bardzo blisko Klienta dzięki 10 Oddziałom w Polsce oraz dobrze rozwiniętej sieci serwisowej
  • nasi doradcy techniczno-handlowi pomogą w doborze wózka widłowego odpowiedniego dla Państwa potrzeb, tak aby jego parametry techniczne jak udźwig, rodzaj napędu, wysokość podnoszenia, korytarz roboczy, osprzęt dodatkowy były zawsze perfekcyjne dopasowane do ładunków, podłoża, poziomów składowania, wysokości bram, wentylacji i itp.
  • nasza oferta wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku oraz indywidualne oczekiwania naszych Klientów

NASZA OFERTA

Nasza oferta wynajmu obejmuje czołowe wózki widłowe z przeciwwagą o napędzie elektrycznym oraz benzynowo-gazowym o udźwigach w przedziale od 1500 kg do 3500 kg oraz z masztami podnoszącymi na wysokość nawet do 6m.

Dział Wózków Widłowych tel. 0-61 655 82 84 - napisz lub zadzwoń do nas w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących dostępności wózków oraz cen ich najmu.

Wyślij zapytanie

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź