KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Zarząd PROMAG S.A.

 

Karolina Tokarz – Prezes Zarządu, Naczelny Dyrektor

Absolwentka Politechniki Poznańskiej i Studium Menadżerskiego w Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w Fabryce Łożysk Tocznych, aktualnie SKF.

Przez wiele lat związana była z Fabryką Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych, gdzie zdobywała doświadczenie i prowadziła Dział Rozwoju, Marketingu, a następnie Marketingu i Sprzedaży. Od 1999 roku zarządzała siecią sprzedaży i marketingiem w firmie PROMAG S.A. W czerwcu 2016 została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu PROMAG S.A.

Jest laureatką prestiżowego rankingu "100 KOBIET BIZNESU 2019", gdzie znalazła się w gronie 10 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży powyżej 50 mln zł. Za swoją działalność zawodową odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi - państwowym odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta RP, statuetką "Honorowego Hipolita" oraz statuetką Jana Paderewskiego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego, srebrnym medalem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego "Labor omnia vincit", statuetką „Przyjaciel Sukcesu” dla najlepszych menedżerów w kraju, srebrną, honorową odznaką SIMP, odznaką honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” oraz tytułem "Lider pracy organicznej". W latach 2015-2019 była członkiem Rady Naukowej ILiM. Obecnie zasiada w Radzie Biznesu WBMiZ Politechniki Poznańskiej oraz jest ekspertem Wielkopolskiej Nagrody Jakości.

 

Renata Ciechowska-Roykowska – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy, Główny Księgowy

Renata Roykowska

 

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalności Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Pracę zawodową rozpoczęła w roku 1997 pokonując kolejne szczeble kariery zawodowej w księgowości do stanowiska Głównego Księgowego, które objęła w 2008 roku.

W 2014 roku rozpoczęła pracę w firmie PROMAG S.A. na stanowisku Główny Księgowy. Od maja 2020 roku piastuje również stanowisko Dyrektora Finansowego firmy.

 

 

 

Marek Łabęda - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Technicznych

 

Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania kierunku Zarządzanie
i Inżynieria Produkcji oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Jakością, a także podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Od roku 2004 nieprzerwanie pracuje w firmie PROMAG S.A., od 2012 roku pełniąc funkcję Dyrektora
ds. Technicznych. Aktywny członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddział w Poznaniu, obecnie Członek Zarządu Sekcji Transportu Wewnętrznego i Magazynowania SIMP.

Angażuje się w kształcenie przyszłych kadr m.in. poprzez prowadzenie wykładów z zakresu intralogistyki dla studentów uczelni wyższych.

 

 

 

 

 

 Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź