menu >

pl gb

Zarząd PROMAG S.A.

 

Karolina Tokarz – Prezes Zarządu, Naczelny Dyrektor

Absolwentka Politechniki Poznańskiej i Studium Menadżerskiego w Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w Fabryce Łożysk Tocznych, aktualnie SKF.

Przez wiele lat związana była z Fabryką Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych, gdzie zdobywała doświadczenie i prowadziła Dział Rozwoju, Marketingu, a następnie Marketingu i Sprzedaży. Od 1999 roku zarządza siecią sprzedaży i marketingiem w firmie PROMAG S.A. W czerwcu 2016 została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu PROMAG S.A.

Jest ekspertem Wielkopolskiej Nagrody Jakości. Za swoją działalność zawodową odznaczona srebrnym medalem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego "Labor omnia vincit", statuetką „Przyjaciel Sukcesu” dla najlepszych menedżerów w kraju, Brązowym Krzyżem Zasługi - państwowym odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta RP, srebrną, honorową odznaką SIMP, odznaką honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”, tytułem "Lider pracy organicznej" oraz statuetką "Honorowego Hipolita".

Od roku 2015 jest członkiem Rady Naukowej ILiM oraz Rady Biznesu WBMiZ Politechniki Poznańskiej.

 

 

Aleksandra Biedzińska - Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

Aleksandra Biedzińska

 

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Ekonomika Obrotu Towarowego i Usług oraz studiów podyplomowych z dziedziny rachunkowości.

Posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Karierę zawodową rozpoczęła w Poznańskim Kombinacie Budowlanym Pekabex, gdzie pracowała 13 lat, w tym 3 lata w filii firmy w Niemczech.

Po zakończeniu pracy w Pekabex-ie rozpoczęła karierę jako główny księgowy.

W 2004 roku rozpoczęła pracę w firmie PROMAG S.A. na stanowisku Główny Księgowy. Od 2010 roku piastuje również stanowisko Dyrektora Finansowego firmy.

 

 

 

 

Marek Łabęda - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Technicznych

 

Absolwent Politechniki Poznańskiej na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania kierunku Zarządzanie
i Inżynieria Produkcji oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Jakością, a także podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Od roku 2004 nieprzerwanie pracuje w firmie PROMAG S.A., od 2012 roku pełniąc funkcję Dyrektora
ds. Technicznych. Wieloletni członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP, Oddział w Poznaniu), piastujący aktualnie funkcję Prezesa Sekcji Transportu Wewnętrznego i Magazynowania.

Angażuje się w kształcenie przyszłych kadr m.in. poprzez prowadzenie wykładów z zakresu intralogistyki dla studentów uczelni wyższych.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź