Przejdź do treści
Wyszukaj na stronie

Młodszy Konstruktor

Miejsce pracy:
Poznań
Rodzaj umowy:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Tryb pracy:
stacjonarna

PROMAG S.A. to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od ponad 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. Kandydata poszukujemy, w związku z dynamicznym rozwojem zespołu zajmującego się implementacją automatycznych systemów transportu wewnętrznego oraz robotyzacji.

Twoje główne zadania:

  • projektowanie rozwiązań konstrukcyjnych w zakresie Automatyki Magazynowej:
    • systemów transportu wewnętrznego
    • automatycznych linii przenośników,wózków oraz współpracujących urządzeń technologicznych
  • prezentacja oferowanych rozwiązań u Klientów
  • przygotowanie dokumentacji warsztatowej wg. przyjętego w firmie standardu
  • aktywne współuczestniczenie w realizacji projektów
  • koordynacja działań operacyjnych w trakcie realizacji projektu oraz utrzymanie satysfakcjonujących relacji z Klientami i Dostawcami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (projektowanie, mechanika i budowa maszyn itp.)
  • znajomość zasad projektowania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub praktyki będą dodatkowym atutem
  • znajomość programów AutoCad i Inventor – warunek konieczny
  • kreatywność, umiejętność inicjowania nowych rozwiązań
  • zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • udział w ciekawych, zróżnicowanych i zaawansowanych projektach technologicznych
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Plan Kapitałowy
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie pracownika)
  • wyjazd integracyjny

Wyślij już teraz swoje zgłoszenie zawierające CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
KOGO SZUKAMY?