Przejdź do treści
Wyszukaj na stronie

Młodszy Projektant w Dziale Systemów Magazynowych

Miejsce pracy:
Poznań
Rodzaj umowy:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Tryb pracy:
stacjonarna

PROMAG S.A. to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Stabilne zatrudnienie i możliwość wszechstronnego rozwoju doceniają pracownicy firmy, którzy wiążą się z nią długofalowo. Obecnie zespół liczy już ponad 320 pracowników, którzy pełni pasji nieustannie napędzają świat przemysłu do rozwoju oraz tworzą nowe technologie. Dołącz do naszego zespołu.

Na ww. stanowisku odpowiadać będziesz za przygotowanie projektów dotyczących konstrukcji regałów i pomostów magazynowych oraz automatycznych systemów składowania, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów.

Twoje główne zadania:

  • wykonywanie rysunków technicznych konstrukcji systemów regałowych, obliczeń
  • opracowywanie projektów pod względem technicznym oraz cenowym
  • udział w stwarzaniu nowych możliwości i rozwiązań dla naszych Klientów (poszukiwanie usprawnień w projektach, procesach, usługach)
  • nadzór nad realizacją projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi oraz Klientami (doradztwo)
  • współpraca z dostawcami
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • koordynacja prac związanych z instalacją i uruchomieniem dostarczanych systemów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: projektowanie / mechanika i budowa maszyn
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektowaniu, tworzeniu konstrukcji będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w programie graficznym np. AutoCad
  • umiejętność pracy przy zróżnicowanych zadaniach w dynamicznym środowisku
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • możliwość poznania nowoczesnej firmy, która służy Klientom w opracowaniu i wdrażaniu optymalnych koncepcji zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz produkcyjnej
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • program pracowniczych poleceń (premia za polecenie kandydata)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • pracę w nowoczesnym budynku z dostępem do parkingu dla aut i rowerów
  • wyjazd integracyjny

Wyślij już teraz swoje zgłoszenie zawierające CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Rekrutacja zakończona
KOGO SZUKAMY?