KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Audyt Logistyczny PROMAG S.A.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak istotne jest planowanie przy podejmowaniu działań inwestycyjnych. Zdajemy sobie także sprawę, że działania związane z wyborem odpowiedniego systemu składowania to proces wymagający zaangażowania specjalistów potrafiących zarówno zaproponować optymalny sposób składowania produktów, czy towarów w magazynach, ale też zidentyfikować zagrożenia związane z niedopasowaniem rozwiązań do potrzeb i możliwości Inwestora.

Modernizacja lub budowa nowego magazynu powinny zostać poprzedzone dokładną analizą potrzeb klienta oraz przepływu towarów i informacji w celu dobrania jak najefektywniejszych rozwiązań. Profesjonalny audyt logistyczny przeprowadzony przez naszych specjalistów gwarantuje optymalne rozwiązanie procesów składowania, kompletacji, paletyzacji, transportu wewnętrznego czy identyfikacji towarów w magazynach, co przekłada się na uzyskanie wysokiej wydajności procesów oraz szybkiego zwrotu z inwestycji.  Audyt logistyczny w obszarze magazynowania obejmuje:

  • identyfikację podstawowych parametrów procesu magazynowania
  • identyfikację i ocenę stanu istniejącego
  • określenie podstawowych wskaźników efektywności funkcjonowania magazynu
  • identyfikację kluczowych problemów
  • wskazanie kierunków możliwych usprawnień dla podniesienia efektywności realizacji procesów magazynowych.

Audyt Logistyczny

Przeprowadzenie i wyniki audytu logistycznego mogą być podstawa do opracowania projektu systemu składowania oraz materialem ułatwiającym wybór urzadzeń realizujacych zadania w procesach wspierajacych prace magazynu.

PROMAG S.A. od 1982 roku projektuje i wyposaża magazyny. Nasi specjaliści są gotowi, aby przeprowadzić audyt logistyczny, czy też zaprojektować dla Państwa nawet najbardziej skomplikowany system składowania zwiększający wydajność pracy magazynu.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź