menu >

pl gb

Koła GTH do budowy konstrukcji mostów

Koła GTH do budowy konstrukcji mostów

Branża:

  • konstrukcje metalowe, a w tym budowa mostów

Cel projektu:

  • W pierwszym etapie konstrukcji mostu stalowy szkielet drogi jest przymocowywany do betonowych pylonów poprzez stalowe liny. Następnie stalowy szkielet drogi jest wypełniany betonem, zabezpieczając punkty przymocowania stalowych lin. Elektrycznie napędzane zestawy trakcyjne o długości 27,5 metrów i szerokości 21 metrów są używane do wylewania betonu. Każdy taki pusty zestaw waży 72 tony. Na każdym etapie zestaw trakcyjny jest przesuwany o 12 metrów. Do systemu napędowego zestawu trakcyjnego klient chce zastosować koła do dużych obciążeń, które będą prowadziły zestaw trakcyjny wzdłuż drogi. Koła muszą wytrzymywać ogromne obciążenia podczas tej operacji.

Wdrożone rozwiązanie:

  • Elektrycznie napędzane zestawy trakcyjne zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez klienta. Każdy z nich wyposażony jest w 10 bardzo wytrzymałych kół Blickle z bieżnikiem z poliuretanu Blickle Extrathane®. Zestaw trakcyjny porusza się na czterech kołach GTH 750/120K o nośności 16,5 tony każde jak również czterech dodatkowych kołach GTH 406/50K o nośności 5,5 tony. Prowadzenie boczne jest zapewnione dzięki dwom kołom GTH 506/80K.

Uzyskane przez klienta korzyści:

  • Koła przenoszą ogromne obciążenia

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź