KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Koła i zestawy kołowe

Koła i zestawy kolowe Blickle Koła i zestawy kolowe Blickle Koła i zestawy kolowe Blickle

Sam wybierz idealny dla siebie produkt lub skorzystaj z naszych doradców

Pierwsze koła tarczowe zostały wymyślone ok. 5000 p.n.e. i były udoskonalane przez wieki. Obecnie koła i zestawy kołowe stanowią produkty zaawansowanej technologii. Tysiące inżynierów na całym świecie pracują nad ich ulepszeniem. W wielu dziedzinach bez kinetycznej energii koła nie da się zrobić nic. Zupełnie nic. Ani w lotnictwie, ani w kosmonautyce. W elektrowniach wiatrowych. W przewozach pocztowych. W technice medycznej. W przemyśle. Nigdzie, gdzie ważną rolę odgrywają transport, logistyka i ruch.

Blickle - producent kół i zestawów kołowych

Firma Blickle jest wiodącym producentem kół i zestawów kołowych na Świecie, działa na rynku od 1953 roku. Posiadamy 14 spółek dystrybucyjnych w Europie i Ameryce północnej oraz wyłączne przedstawicielstwa wraz ze świetnie wyposażonymi magazynami w ponad 100 krajach świata. Firma Blickle jest na całym świecie kojarzona z długowiecznymi, niewymagającymi konserwacji wysokiej jakości kołami i zestawami kołowymi. O jakości i niezawodności kół i zestawów kołowych niech świadczy, iż w 1994 roku jako pierwszy niemiecki producent kół i zestawów kołowych Blickle zostało odznaczone certyfikatem DIN ISO 9001. Poza tym testy naszych kół i zestawów kołowych przeprowadzają najnowocześniejsze maszyny pomiarowe wg normy DIN EN 12527-12533.

Asortymentowo potrafimy zadowolić, każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, posiadamy w naszej ofercie ponad 30 000 różnych typów kół i zestawów kołowych do niemalże wszystkich zastosowań. W naszej ofercie posiadamy: koła – w szerokiej gamie wykończeń i zastosowań (guma, poliuretan, poliamid, stal, żeliwo itd.), zestawy kołowe – stałe, skrętne, z różnymi rozwiązaniami blokad, hamulców i rozwiązaniami niestandardowymi, zestawy i koła odporne na wysoką temperaturę i ze stali nierdzewnej, zestawy kołowe sprężynowe, kompaktowe i poziomujące, rolki prowadzące, koła napędowe jak również koła i rolki do wózków widłowych i paletowych i wiele innych. Pomimo tak bogatej oferty możemy również oferować różnego rodzaju rozwiązania specjalne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Koła najwyższej jakości

O długiej żywotności i niezawodnym działaniu koła bez potrzeby konserwacji decyduje w ostatecznym rozrachunku jego bieżnik. Właśnie w tym zakresie Blickle cieszy się opinią uznanego eksperta! Czy będzie to guma, tworzywo sztuczne, poliuretan czy stal – stosujemy wyłącznie najwyższą jakość. Blickle wyznacza standardy na skalę międzynarodową jeśli chodzi o produkcję poliuretanu. Wydajne, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne zapewniają utrzymanie stałej wysokiej jakości rozmaitych bieżników poliuretanowych. Dumę firmy Blickle stanowią odmiany poliuretanu opracowane we własnym zakresie z myślą o dużych obciążeniach dynamicznych, jak np. Besthane i Besthane-Soft, produkowane wyłącznie przez Blickle.

Wybierając produkty firmy Blickle wybieracie Państwo jakość, niezawodność i fachowe doradztwo w dziedzinie doboru kół i zestawów kołowych., poza tym dzięki dobrze zaopatrzonym i zorganizowanym magazynom realizujemy zamówienia w krótkim czasie.

Z przyjemnością informujemy, iż koła i zestawy kołowe Blickle objęte są dwuletnim okresem gwarancji (link do pliku gwarancja)

Nasz cel:

„Najlepsze koło, najlepszy zestaw kołowy do każdego zastosowania.”

Firma Promag jest od ponad 20 lat wyłącznym dystrybutorem w Polsce kół i zestawów kołowych Blickle. W tym czasie, wspomagani doświadczeniem producenta, staliśmy się prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie.

Zapraszamy do współpracy!

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź