KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Konsumencki Lider Jakości

 

Konsumencki Lider Jakości dla PROMAG S.A.

PROMAG S.A. w konkursie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI w kategorii „Producenci regałów magazynowych” zajął pierwsze miejsce i otrzymał złote godło 2 lata z rzędu, w roku 2021 i 2020.

Wyróżnienie w tej kategorii zostało przyznane po raz pierwszy w historii konkursu w roku 2020. Również w roku 2021 regały PROMAG S.A. zajęły pierwsze miejsce w tej kategorii.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu brane są pod uwagę opinie tylko aktywnych konsumentów.

Nagroda ta jest efektem prawie 40 lat pracy naszej firmy opartej na indywidualnym podejściu do realizowanych projektów przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo pracy w magazynach Klientów. To właśnie Klienci oraz ich potrzeby motywują nas do prowadzenia działań z zakresu B+R. Ich efektem są zaprojektowane i wdrożone systemowe rozwiązania automatyczne dopasowane do potrzeb polskiego rynku – system gęstego składowania AutoMAG Shuttle i system w pełni automatyczny AutoMAG Mover. Nieustannie doskonalimy portfolio naszych rozwiązań do magazynów, zarówno w obszarze produktów standardowych dostępnych w sklepie internetowym www.epromag.pl, jak również zaawansowanych technologicznie projektów, w przypadku których wiedzą służy zespół ponad 100 mobilnych doradców. Naszą misją jest wsparcie polskich firm w transformacji w kierunku LOGISTYKI 4.0, a przyznane wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do działań w zakresie rozwoju automatycznych systemów regałowych.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami regałowymi, które znalazły uznanie w oczach naszych Klientów!

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź