menu >

pl gb

Meble warsztatowe z rabatem do 20%

Szafy do szatni w zakładach pracy, obiektach sportowych, szkołach

Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG Szafy do szatni PROMAG

 Już 20 lat produkujemy meble metalowe

Szafy metalowe produkowane przez PROMAG S.A. pozwalają na funkcjonalne i estetyczne urządzenie pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, marketach, obiektach sportowych, klubach fitness, na basenach itp. Szeroka oferta, nowoczesny design, bogate wyposażenie dodatkowe i ciekawa kolorystyka umożliwiają dostosowanie naszej oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. Modułowa budowa natomiast pozwala na ich zaadaptowanie do każdego, nawet nietypowego, pomieszczenia.

Podstawową zaletą mebli socjalnych PROMAG jest połączenie wysokiej trwałości oraz solidności produktów z zasadami ergonomii oraz zachowaniem obowiązujących norm i przepisów. Meble metalowe PROMAG do pomieszczeń socjalnych to praktyczne i niezawodne rozwiązania sprawdzone przez tysiące użytkowników.

Meble socjalne PROMAG wyróżnia ciekawa i bogata kolorystyka. Możecie Państwo zamówić korpusy i fronty szaf pomalowane na ten sam lub odmienny kolor. Standardowo meble malujemy w kolorach z poniższej palety RAL, na zamówienie możemy wykonać je w dowolnych kolorach z palety RAL, dopasowując ich kolorystykę do Państwa barw firmowych lub innych oczekiwań.

Sprawdzone przez tysiące użytkowników

Produkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami

 

Szafy ubraniowe PROMAG

 Szafy ubraniowe PROMAG

MEBLE „NAJLEPSZE W POLSCE”

  • dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble metalowe spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • wysiłki PROMAG S.A. zostały zauważone i docenione przez Kapitułę Konsumenckiego Konkursu Jakości produktów „Najlepsze w Polsce” która przyznała nam prawo oznaczania mebli metalowych do biur, szatni czy warsztatów godłem „Najlepsze w Polsce"
  • konkurs ten organizowany jest pod patronatem Towarzystwa imienia Hipolita Cegielskiego i jego założeniem jest wyłonienie produktów, które wyróżniają się najwyższą jakością oraz uznaniem klientów

BOGATA KOLORYSTYKA

  • meble socjalne PROMAG wyróżnia ciekawa i bogata kolorystyka
  • możecie Państwo zamówić korpusy i fronty szaf pomalowane na ten sam lub odmienny kolor
  • standardowo meble malujemy w kolorach z poniższej palety RAL, na zamówienie możemy wykonać je w dowolnych kolorach z palety RAL, dopasowując ich kolorystykę do Państwa barw firmowych lub innych oczekiwań

Paleta kolorów RAL

   WIZUALIZACJE 3D MEBLI METALOWYCH PROMAG   

Po udostępnieniu nam wymiarów pomieszczenia lub jego rzutu w pliku AutoCAD, bezpłatnie przygotujemy dla Państwa indywidualną, trójwymiarową wizualizację, dzięki której zobaczycie oferowane przez nas meble w swoim pomieszczeniu, "zwiedzicie" to pomieszczenie i będziecie mogli sprawdzić czy Wasza koncepcja jest prawidłowa i zgodna z Państwa oczekiwaniami.    

Pełna oferta i szczegółowe informacje na:
Zapraszamy na www.meblestalowe.pl

Znajdziecie tam Państwo całą gamę oferowanych przez nas rozwiązań mebli metalowych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Szafki pracownicze SUP300-02

Szafki pracownicze PROMAG podobnie jak inne meble metalowe produkowane w naszej fabryce w Bolechowie posiadają certyfikat "Najlepsze w Polsce" świadczący o ich najwyższej jakości.

Jeśli zastanawiasz się jakich szafek pracowniczych użyć do wyposażenia szatni w swoim przedsiębiorstwie - nie wahaj się wybierz szafki pracownicze PROMAG SUP300-02 lub SUP400-02. Produkty o wysokiej jakości, w bogatej, dostępnej gamie kolorystycznej.

 

Poznaj szafy pracownicze PROMAG

Metalowe szafy bhp zwiększają komfort pracy Twoich pracowników

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź