KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Wciągarki bramowe

Wciągarka bramowa PROMAG Wciągarka bramowa PROMAG Wciągarka bramowa PROMAG

Wciągarki bramowe (określane także jako: lekkie suwnice bramowe lub suwnice portalowe) stosowane są w małych, średnich i dużych zakładach produkcyjnych, hurtowniach i wszędzie tam, gdzie występuje konieczność zastosowania mobilnego urządzenia do za- i wyładunku towarów o dużym ciężarze i gabarytach.

Wciągarki bramowe poprawiają bezpieczeństwo pracy oraz zwiększają możliwości produkcyjne firm. Niezbędne w realizacji szeregu procesów technologicznych związanych z transportem pionowym ładunku , a także jego przemieszczaniem wzdłuż belki jezdnej.

Wciągarki bramowe to przestawne ramy do wspomagania prac przeładunkowych ciężkich elementów, mogą zostać wyposażone w wciągniki ręczne lub elektryczne. Nasze wciągarki bramowe wyposażone są w wysokiej jakości zestawy kołowe Blickle. Wciągarki mogą być wyposażone we wciągniki o napędzie ręcznym i elektrycznym, z wózkiem jezdnym podwieszonym na belce wciągarki. Możliwości ustawienia i wykonania prac w dowolnym miejscu hali produkcyjnej to zdecydowana przewaga wciągarki bramowej nad stacjonarnie pracującą suwnicą.

Wciągarki bramowe, w których zastosowano wciągniki elektryczne trójfazowe o dowolnym udźwigu, wciągniki elektryczne jednofazowe o udźwigu powyżej 1000 kg i wciągniki ręczne o udźwigu powyżej 2000 kg podlegają zgłoszeniu i odbiorowi przez UDT.

Wciągarki bramowe - na życzenie Klienta uczestniczymy w odbiorze przez UDT.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź