KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Wózki widłowe PROMAG S.A.

Wózki widlowe PROMAG

Jesteśmy liderem rynku wyposażenia magazynowego w Polsce. Jako PROMAG S.A. od 1982 roku wyposażamy magazyny, w tym także w wózki widłowe. Specjalizujemy się w odpowiednim doborze systemów regałowych oraz wózków magazynowych służących do obsługi tych systemów.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna pozwalają nam na opracowanie założeń technicznych produkowanych pod marką PROMAG wózków widłowych w taki sposób, aby mogły one spełnić najbardziej wygórowane wymagania naszych Klientów.

Kompleksowa oferta wózków widłowych

Wózek podnośnikowy w pracyW naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki widłowe przystosowane do wykonywania różnego rodzaju prac w Państwa firmie. Dzięki najszerszej ofercie gotowi jesteśmy przedstawić propozycje sprzedaży wózków widłowych spełniających Państwa najbardziej nawet specjalistyczne wymagania.

Począwszy od najprostszych wózków elektrycznych unoszących, poprzez wózki podnośnikowe i kompletacyjne, po najbardziej skomplikowane wózki systemowe VNA. Nie możemy nie wspomnieć o szerokiej gamie wózków czołowych spalinowych i elektrycznych oraz o wózkach typu reach truck.

Mamy nadzieje, że jakość naszej oferty, oferowanych produktów oraz wysokiej klasy doradcy przekonają Państwa do wyboru wózków widłowych PROMAG S.A.


Wózki w ofercie:

Wózki widłowe
spalinowe

Wózki widłowe spalinowe

Wózki widłowe
czołowe elektryczne

Wózki widłowe czołowe elektryczne

Wózki widłowe
Reach Truck

Wózki widłowe Reach Truck

Wózki elektryczne
unoszące

Wózki elektryczne unoszące

Wózki elektryczne
podnośnikowe

Wózki elektryczne podnośnikowe

Wózki elektryczne
kompletacyjne

Wózki kompletacyjne

Wózki widłowe do dłużyc

Wózki widłowe do dłużyc

Wózki widłowe systemowe

Wózki widłowe systemowe

Wybierz odpowiedni wózek

Wybierz odpowiedni wózek

 


 

Wózki widłowe do pracy wewnątrz magazynów

Wózek widłowy Reach-TruckPierwsza podstawową grupę produktów, które chcielibyśmy Państwu przybliżyć to wózki magazynowe, czyli przeznaczone do pracy wewnątrz magazynów, centrów logistycznych czy sklepów wielkopowierzchniowych.

Oferowane przez PROMAG S.A. wózki to najwyższej jakości produkty dla Profesjonalistów, wyposażone w najnowsze zdobycze myśli technologicznej, a jednocześnie zapewniające odpowiedni poziom trwałości i niezawodności. W tej grupie należy wspomnieć o nowoczesnych, zwinnych wózkach paletowych elektrycznych z niezawodnymi silnikami AC, gwarantującymi najwyższy standard pracy operatora. Wózki OMG oraz Wózki PROMAG należą do jednych z najpopularniejszych produktów w tym segmencie rynku.

Kolejna grupa to wózki podnośnikowe

oferujące Klientom, najwyższą jakość, rewelacyjna wydajność i wysokość podnoszenia przekraczającą 5000 mm. Wózki kompletacyjne to kolejna grupa wózków widłowych przeznaczona do realizacji niezwykle ważnych zadań z punktu widzenia płynności w łańcuchu dostaw. W tej grupie oferujemy zarówno wózki do niskiego jak i wysokiego komisjonowania.

Oferujemy także niezbędne w magazynach wysokiego składowania wózki  Reach Truck. To wózki wyposażone w wiele elementów wspomagających prace operatora wózka, chociażby takich jak preselektory wysokości, kamery video wspomagające operatorów podczas obsługi najwyższych poziomów składowania czy tez nowoczesne baterie trakcyjne zapewniające długi okres pracy bez dodatkowego ładowania, czy bezpośrednio związany z obsługą baterii wysuw boczny baterii z wózka ułatwiający wymianę baterii właśnie podczas ich ładowania, tak aby okres przerwy w pracy wózka widłowego był jak najkrótszy.

Wózki te opcjonalnie mogą być przystosowane do pracy w mroźniach czy też w strefach zagrożonych wybuchem.

Wózki widłowe do pracy na zewnątrz

Prace za i rozładunkowe prowadzone na zewnątrz magazynów stanowią istotny element łańcucha dostaw w wielu przedsiębiorstwach. Do wykonywania tych prac przeznaczone są często wózki widłowe spalinowe. Wózki te o napędzie benzynowym, benzyna-gaz czy diesel muszą być gotowe na prace w najcięższych warunkach pogodowych. Nasze wózki czołowe przystosowane sa do prac w najcięższych warunkach, a seria Heavy Duty jest specjalnie stworzona z myślą o najcięższych pracach.

Wózek widłowy Heavy DutyWózki Heavy Duty

posiadają bardzo duży udźwig sięgający 10000 kg, mocne i wydajne silniki typu diesel wyposażone w system energooszczędnego sterowania obrotami i mocą silnika. Wózki Heavy Duty w 2012 roku otrzymały tytuł Produktu Roku czasopisma i portalu Utrzymanie Ruchu Do wszystkich naszych wózków widłowych jako wyposażenie opcjonalne oferujemy ogrzewane kabiny, a doskonałe systemy zawieszenia wózka i kabina operatora oddzielona od ramy systemem wibroizolatorów dodatkowo podnoszą komfort pracy operatora wózka.

Wśród wózków spalinowych oferowanych przez PROMAG znajdziecie Państwo zwycięzcę konkursu Sztaplar Show 2012 czyli wózek widłowy o udźwigu 3,5 tony i napędzie diesel – czyli wózek PROMAG FD35.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź