Przejdź do treści
Wyszukaj na stronie

Asystent ds. Techniczno-Handlowych (Blickle)

Miejsce pracy:
Poznań
Rodzaj umowy:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Tryb pracy:
stacjonarnie

PROMAG S.A., wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego, poszukuje dla marki Blickle, której jest wyłącznym dystrybutorem, kandydatów do pracy na stanowisko doradcy techniczno-handlowego.

Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami, to właśnie Ciebie szukamy. Naszym największym kapitałem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ, który tworzymy, pozwala osiągać nam założone cele w przyjaznej atmosferze. Dołącz do nas.

Twoje główne zadania:

  • doradztwo techniczne w zakresie produktów Blickle (koła i zestawy kołowe)
  • przygotowywanie oraz monitoring ofert handlowych
  • wsparcie działań przedstawicieli handlowych w codziennej pracy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze Klienta, doradztwie technicznym
  • wysoka komunikatywność umożliwiająca łatwe nawiązywanie kontaktów biznesowych
  • zmysł techniczny oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (wykorzystywana w codziennej pracy)

To oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • życzliwą i przyjazną atmosferę pracy
  • profesjonalne wdrożenie techniczne i handlowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania dodatkowej premii)
  • wyjazd integracyjny

Wyślij już teraz swoje zgłoszenie zawierające CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Rekrutacja zakończona
KOGO SZUKAMY?