KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Pomoc potrzebującym

Podstawą odpowiedzialnego biznesu jest dialog. Otaczająca nas rzeczywistość, w której wiele osób i instytucji boryka się z problemami, wielokrotnie skłania nas do reakcji i konkretnego działania. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim potrzebującym, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda świadczona przez nas pomoc materialna, czy rzeczowa, docierała do tych społeczności, które według nas najbardziej jej potrzebują. 

Dzielimy się z innymi

Firma PROMAG S.A. chętnie dzieli się z tymi, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują.

 • wspieranie rozmaitych fundacji, stowarzyszeń oraz osób prywatnych
 • akcja pracownicza "ZŁOTÓWKA" - od marca 2013 r., w PROMAG S.A. funkcjonuje projekt "Złotówka". Pracownik dobrowolnie deklaruje chęć przekazania co miesiąc kwoty 1,00zł ze swojego wynagrodzenia na realizację projektów CSR (społecznie odpowiedzialnych) realizowanych przez pracowników Spółki. Raz w roku z przekazanych środków, udzielana jest pomoc dla potrzebujących. 
 • Szlachetna Paczka - od 2011 roku pracownicy firmy PROMAG S.A. biorą udział w "Szlachetnej Paczce". Przed każdym finałem akcji, w firmie trwa zbiórka potrzebnych artykułów i pieniędzy na zakup większych przedmiotów np. pralek czy lodówek. Dzięki zaangażowaniu pracowników z wszystkich oddziałów firmy, nasze paczki trafiały do rodzin z różnych rejonów Polski. Obdarowaliśmy w ten sposób już kilkanaście rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki tej pomocy udało nam się wywołać wiele dziecięcych uśmiechów. 
 • wsparcie pasji młodych sportowców - pomagamy dzieciom naszych pracowników rozwijać pasje i współfinansujemy różnego rodzaju zawody sportowe, fundujemy stroje i nagrody na turniejach

Inne nasze akcje, za pośrednictwem których angażowaliśmy się w pomoc potrzebującym to m.in.:

 • Poznań Business Run -  nasi pracownicy regularnie od 2013 roku chętnie startują w Poznań Business  Business Run - jedynym w swoim rodzaju charytatywnym biegu biznesowym. Uczestnicy wspierają w ten sposób działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach. 
 • Zamieniamy papiery w uśmiech dzieci szczery - zorganizowaliśmy zbiórkę makulatury, a za zebrane środki zakupiliśmy materiały malarskie i papiernicze, które przekazaliśmy świetlicy "Pracownia Umiejętności" prowadzonej przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom "AMICI" 
 • Kup paleciaka wesprzyj dzieciaka - w ramach działań mających na celu wspieranie rozwoju i edukacji przyłączyliśmy się do programu "AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI" organizowanego przez fundację "Wiosna". W ramach tej inicjatywy, przekazaliśmy 1% dochodów ze sprzedaży wózków widłowych w miesiącu grudniu na wsparcie dzieci. Zebrane środki pozwoliły na ufundowanie 8 indeksów Sukcesów, dla dzieci które mają skomplikowana sytuację rodzinną i materialną, tych dzieci, które potrzebują pomocy drugiego człowieka. 
 • Zbiórka pluszaków z okazji Dnia Dziecka - z okazji Dnia Dziecka pracownicy PROMAG S.A. zorganizowali zbiórkę pluszaków i słodyczy, które rzekazane zostały podopiecznym Domu Dziecka nr 1 w Poznaniu.
  Pomoc w organizacji wyjazdów wakacyjnych - wsparliśmy wyjazd na wakacje podopiecznym Przedszkola Specjalnego ORZESZEK w Poznaniu, Środowiskowego Domu Samopomocy KAMYK oraz Fundacji Na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny
 • Pomoc Fundacji Pomocy Wzajemnej BARKA - z okazji Świąt Wielkanocnych pracownicy PROMAG zorganizowali zbiórkę dla podopiecznych Fundacji BARKA, przekazaliśmy środki czystości, artykuły spożywcze o długiej przydatności, ubrania oraz słodycze.
 • Pomoc dla powodzian - Zarząd PROMAG S.A. przyłączył się do podejmowanych działań na rzecz poszkodowanych przez powódź wspierając koncert charytatywny firmowany przez Fundację ARS z Poznania, ktoy był jednym z elementów akcji "Pomoc z Poznania"

 

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź