menu >

pl gb

Regały magazynowe - Regały paletowe

Regały paletowe jezdne PROMAG Regały paletowe wjezdne PROMAG Regały paletowe rzędowe PHR z paletokontenerami

Regały magazynowe oferowane przez PROMAG S.A. to produkty najwyższej jakości, które swoje walory użytkowe potwierdziły w tysiącach magazynów.

Jedna firma - tysiące wyposażonych magazynów

to nasze hasło, które najlepiej znajduje potwierdzenie właśnie w odniesieniu do regałów magazynowych. Tysiące zadowolonych Klientów, niezliczona ilość miejsc paletowych świadczą najlepiej o naszej ofercie regałów magazynowych.

Prezentujemy pełną ofertę regałów paletowych oferowanych przez PROMAG S.A. - rozpoczynając od standardowych i najbardziej popularnych regałów paletowych rzędowych kończąc na regałach Cart Push-Back.

Regały paletowe rzędowe to podstawowe i najprostsze w konstrukcji oraz zastosowaniu regały magazynowe. Ich uniwersalność pozwala na składowanie zarówno towarów spaletyzowanych o bardzo dużej różnorodności, jak i towarów niespaletyzowanych dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu.

Regały paletowe przepływowe typu CART PUSH-BACK umożliwiają składowanie do 6 paletowych jednostek ładunkowych w gnieździe. Przemieszczanie towarów w regałach typu CART PUSH-BACK odbywa się na specjalnych przesuwanych wózkach po pochylonych szynach (3-4%) umieszczonych w regale.

Oczywiście w ofercie PROMAG S.A. znajdują się także inne typy regałów paletowych, chociażby takie jak:

  • regały paletowe wjezdne,
  • regały paletowe jezdne,
  • regały paletowe przepływowe,

czy też system gęstego składowania z wózkiem wahadłowym AutoMAG.

Zapraszamy!

Postaw na regały paletowe PROMAG S.A.

System gęstego składowania AutoMAG Produktem 2016 Roku wg. magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

Jeśli szukasz nowoczesnego systemu składowania, który zapewnia wzrost wydajności operacji załadunku i wyładunku palet z regałów i jednocześnie zwiększa powierzchnię składowania nawet o 80% w stosunku do tradycyjnych regałów paletowych rzędowych i 30 % w stosunku do regałów wjezdnych to:

Poznaj system AutoMAG

AutoMAG - najbardziej efektywny system składowania do mroźni

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź