KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Regały magazynowe - Regały paletowe

Regały paletowe jezdne PROMAG Regały paletowe wjezdne PROMAG Regały paletowe rzędowe PHR z paletokontenerami

Regały magazynowe oferowane przez PROMAG S.A. to produkty najwyższej jakości, które swoje walory użytkowe potwierdziły w tysiącach magazynów.

Zgodne z normą

Jedna firma - tysiące wyposażonych magazynówto nasze hasło, które najlepiej znajduje potwierdzenie właśnie w odniesieniu do regałów magazynowych. Tysiące zadowolonych Klientów, niezliczona ilość miejsc paletowych świadczą najlepiej o naszej ofercie regałów magazynowych.

Składowanie towarów na regałach przekłada się na:

 • optymalizację powierzchni składowania
 • poprawę organizacji i efektywności pracy
 • a także zwiększenie bezpieczeństwa - zarówno składowanych towarów, jak i osób pracujących w magazynie.

Czy istnieje jeden uniwersalny system regałowy, który sprawdzi się w każdym magazynie? Oczywiście nie. Trzeba sobie zdawać sprawę, że nie każdy rodzaj regałów można zastosować do składowania każdego rodzaju produktów. Na wybór systemu składowania ma wpływ wiele czynników, wśród których najważniejsze to:

 • postać fizyczna asortymentu oraz jednostek ładunkowych
 • przyjęta technologia magazynowania
 • wielkość składowanych zapasów i szybkość rotacji
 • sposób obsługi

Najczęściej spotykanym w magazynach na całym świecie typem regałów są regały paletowe. Jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są one do składowania ładunków na paletach, czyli najczęściej wykorzystywanym typie jednostki ładunkowej.

W ofercie PROMAG S.A. znajdziecie następujące typy regałów paletowych:

 • regały paletowe rzędowe
 • regały wjezdne (drive-in)
 • regały paletowe jezdne
 • regały przepływowe
 • regały push-back
 • regały cart push-back

Każdy z wymienionych systemów niesie za sobą szereg zalet, ale niestety także pewne ograniczenia. Musicie je znać, zanim podejmiecie ostateczną decyzję i wybierzecie optymalny system składowania na potrzeby Waszego magazynu. Dlatego najlepiej w tej kwestii skorzystać z wieloletniego doświadczenia firmy PROMAG S.A.

Regały paletowe rzędowe to podstawowe i najprostsze w konstrukcji oraz zastosowaniu regały magazynowe. Ich uniwersalność pozwala na składowanie zarówno towarów spaletyzowanych o bardzo dużej różnorodności, jak i towarów niespaletyzowanych dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu.

Regały wjezdne pozwalają na lepsze zagospodarowanie przestrzeni magazynowej niż regały rzędowe ale wymagają zdecydowanie wyższej kultury pracy. Dlatego klientom, którzy poszukują tego typu rozwiązań polecamy sprawdzony system składowania AutoMAG Shuttle. Jest on zdecydowanie bardziej bezpieczny, wydajny i efektywny niż regały wjezdne.

Regały paletowe jezdne są zwłaszcza polecane do chłodni i mroźni ze względu na wysoką oszczędność powierzchni magazynowej. Współczynnik wykorzystania powierzchni składowania wynosi w przypadku tych regałów nawet do 80%.

Kanały regałów przepływowych są wyposażone w rolki o minimalnym spadku. Umożliwia to przesuwanie się palet pod wpływem sił grawitacji do przeciwległego końca regału. Przeznaczone są przede wszystkim do składowania towarów o krótkim terminie ważności.

Regały push-back to uproszczona wersja regałów paletowych przepływowych, w których obsługa regału odbywa się tylko z jednej strony regału.

Regały paletowe przepływowe typu cart push-back umożliwiają składowanie do 6 paletowych jednostek ładunkowych w gnieździe. Przemieszczanie towarów w regałach typu cart push-back odbywa się na specjalnych przesuwanych wózkach po pochylonych szynach (3-4%) umieszczonych w regale.

Zapraszamy!

Postaw na regały paletowe PROMAG S.A.

System gęstego składowania AutoMAG Produktem 2016 Roku wg. magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

Jeśli szukasz nowoczesnego systemu składowania, który zapewnia wzrost wydajności operacji załadunku i wyładunku palet z regałów i jednocześnie zwiększa powierzchnię składowania nawet o 80% w stosunku do tradycyjnych regałów paletowych rzędowych i 30 % w stosunku do regałów wjezdnych to:

Poznaj system AutoMAG

AutoMAG - najbardziej efektywny system składowania do mroźni

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź