KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Regały półkowe

Regały półkowe DIMAX Regały półkowe PHS Regały półkowe GCE Regały półkowe DIMAX

Uniwersalne regały półkowe

Regały półkowe oferowane przez PROMAG S.A. znajdują szerokie zastosowanie w składowaniu towarów niespaletyzowanych w archiwach, bibliotekach, sklepach, warsztatach, hurtowniach no i oczywiście w magazynach.

Regały półkowe w zdecydowanej większości przeznaczone są do obsługi ręcznej umieszczonych na nich ładunków, takich jak m.in.: narzędzia, kartony, części samochodowe czy i inne drobne elementy.

W przypadku składowania ciężkich ładunków lub ładunków na paletach (co też jest możliwe w przypadku regałów półkowych) mogą być obsługiwane wózkami podnośnikowymi.

Proces projektowania regałów półkowych

Oferowane przez PROMAG S.A. regały półkowe projektowane są zawsze z myślą o kliencie, a wszystkie parametry są dobierane indywidualnie wg zapotrzebowania.

W ofercie posiadamy różnego rodzaju wypełnienia półek min.:

  • półki metalowe
  • panele metalowe poprzeczne i wzdłużne o średniej jak i dużej wytrzymałości,
  • płyta wiórowa surowa jak i laminowana

Bardzo szeroki zakres oferowanych przez PROMAG S.A. rozwiązań w zakresie regałów półkowych umożliwia wybór odpowiedniego typu regału do potrzeb, wymagań i oczekiwań Klienta. Każdy oferowany przez nas system pozwala dobrać optymalną nośność półki - w zależności od zapotrzebowania klienta od 40 kg przy zastosowaniu płyty wiórowej czy półki metalowej, do 560 kg przy zastosowaniu paneli metalowych o dużej wytrzymałości położonych na specjalnych belkach ryglowych przeznaczonych dla regałów półkowych.

Modułowa konstrukcja regałów

Konstrukcja regałów półkowych oferowanych przez PROMAG S.A. wykonana jest z profili metalowych malowanych proszkowo lub elementów ocynkowanych (w zależności od systemu regałowego dostępne są standardowe kolory RAL, oraz istnieje możliwość wykonania indywidualnego koloru zgodnie z życzeniem Klienta).

W zdecydowanej większości nasze regały półkowe pozwalają na łączenie szeregowe. Stwarza to możliwość łączenia ich w niemal nieograniczone długie ciągi regałowe i ich eksploatację jako przestrzeni do przechowywania różnego rodzaju materiałów. Dzięki połączeniu szeregowym regały zawsze można rozbudować o dodatkowe kolumny, jak i szybko zdemontować tylko część regałów bez obawy o bezpieczeństwo pracy z regałami.

Dzięki konstrukcji modułowej regały półkowe oferowane przez Firmę PROMAG S.A. można nie tylko łączyć poziomo ale i pionowo tworząc pomost magazynowy, dzięki czemu uzyskujemy 2-,3- lub nawet 4-krotny pomnożenie powierzchni składowania.

Ergonomia regałów półkowych

Oferowane przez PROMAG S.A. regały półkowe zostały zaprojektowane bardzo ergonomicznie dzięki czemu istnieje możliwość ich efektywnego wykorzystania. Nie ma konieczności przymocowywania regału do ściany, jak i po zachowaniu stateczności regału (wysokość regału / głębokość < 4) nie ma konieczności kotwienia regału do posadzki. Pozwala to na bardzo szybką zmianę miejsca ustawienia regału i dowolną reorganizację Państwa sklepu, warsztatu czy magazynu.

Nasze regały półkowe posiadają możliwość zamontowania bogatego wyposażenia dodatkowego dzięki czemu po ich zamontowaniu regały stają jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Do oferowanych elementów wyposażenia dodatkowego należą:

  • przegrody półek
  • ściany boczne i tylne wykonane z blachy pełnej lub siatki z drutu
  • szuflady
  • drzwi
  • wieszaki na ubrania
  • dodatkowe wzmocnienia pod półki, które umożliwiają zwiększenie nośności każdej półki przy niewielkim nakładzie pracy i kosztów
  • uchwyty do mocowania regałów do ściany

 

Od prostych rozwiązań, po skomplikowane systemy wielopoziomowe

 

Szafki pracownicze SUP300-02

Szafki pracownicze PROMAG podobnie jak inne meble metalowe produkowane w naszej fabryce w Bolechowie posiadają certyfikat "Najlepsze w Polsce" świadczący o ich najwyższej jakości.

Jeśli zastanawiasz się jakich szafek pracowniczych użyć do wyposażenia szatni w swoim przedsiębiorstwie - nie wahaj się wybierz szafki pracownicze PROMAG SUP300-02 lub SUP400-02. Produkty o wysokiej jakości, w bogatej, dostępnej gamie kolorystycznej.

 

Poznaj szafy pracownicze PROMAG

Metalowe szafy bhp zwiększają komfort pracy Twoich pracowników

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź