Przejdź do treści
Wyszukaj na stronie

Elektromechanik

Miejsce pracy:
Koninko k. Poznania
Rodzaj umowy:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Tryb pracy:
stacjonarna

PROMAG S.A. to dynamicznie rozwijający się producent i dostawca rozwiązań intralogistycznych dla magazynów i hal produkcyjnych. Obecnie poszukujemy kandydata do zespołu serwisowego. Dołącz do nas.

Twoje główne zadania:

  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń magazynowych w warsztacie (wózki widłowe, owijarki, automaty do taśmowania)
  • realizacja przeglądów okresowych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne o kierunku elektromechanika lub mechanika
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (naprawa maszyn, urządzeń)
  • wiedza z zakresu elektromechaniki i mechaniki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • mile widziane uprawnienia w zakresie konserwacji wózków widłowych
  • umiejętność obsługi komputera

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do obiadów
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • wyjazd integracyjny

Wyślij już teraz swoje zgłoszenie zawierające CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
KOGO SZUKAMY?