Przejdź do treści
Wyszukaj na stronie

Asystent IT ds. Wsparcia Użytkowników

Miejsce pracy:
Poznań
Rodzaj umowy:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Tryb pracy:
stacjonarna

PROMAG S.A. to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego.

Od ponad 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie.

Dołącz do naszego zespołu.

Twoje główne zadania:

  • wsparcie użytkowników w bieżącej pracy w środowisku komputerowym
  • instalacja, konfiguracja i serwis sprzętu informatycznego
  • instalacja stacji roboczych oraz urządzeń peryferyjnych
  • monitorowanie pracy infrastruktury sieciowej i serwerowej
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemu informatycznego

Nasze wymagania:

  • znajomość oprogramowania biurowego i systemów operacyjnych Microsoft Windows
  • znajomość budowy komputera
  • umiejętności diagnozowania i usuwania problemów w bieżącej pracy ze sprzętem komputerowym
  • umiejętność konfigurowania, konserwacji oraz naprawy stanowisk komputerowych oraz elementów sieci LAN
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy)
  • pracę w nowoczesnym budynku z dogodnym dojazdem, parkingiem dla aut i rowerów
  • wyjazd integracyjny

Wyślij już teraz swoje zgłoszenie zawierające CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Katalog