menu >

pl gb

Aktualne oferty pracy PROMAG S.A.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu specjalistów, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś.

Jak aplikować?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. Jeżeli, któraś z nich odpowiada Twoim kwalifikacjom i zainteresowaniom, prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i numerem referencyjnym ogłoszenia, na które odpowiadasz – skorzystaj w tym celu z przycisku „Aplikuj” zamieszczonego pod interesującym cię ogłoszeniem.

Jeżeli natomiast w chwili obecnej nie widnieją na naszej stronie żadne ogłoszenia o pracę, a Ty jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV z listem motywacyjnym wraz z dołączoną informacją o interesującej Cię specjalizacji lub obszarze działań za pośrednictwem naszego systemu rekrutacyjnego, do którego prowadzi poniższy przycisk „Aplikuj”.

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu

 

 

Jeżeli już wysłałeś nam swoją aplikację, to poniżej dowiesz się jak przebiega w naszej firmie proces rekrutacyjny.

Etap 1
Czekaj na telefon

Jeżeli Dział ds. Personalnych zaintryguje Twoje CV, to spodziewaj się telefonu. Podczas wywiadu telefonicznego otrzymasz zaproszenie na rozmowę w cztery oczy.

Etap 2
Zaprezentuj się podczas bezpośredniej rozmowy

Twoje CV i rozmowa telefoniczna zostały przez Dział ds. Personalnych wysoko ocenione, teraz czeka Cię spotkanie rekrutacyjne.  Zaprezentuj swoje umiejętności i dotychczasowe doświadczenie najlepiej jak potrafisz. Od tego zależy, czy spotkasz się ze swoim potencjalnym przełożonym. To jego musisz ostatecznie przekonać, że jesteś idealnym kandydatem na dane stanowisko. Podczas tego spotkania wykaż się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami.

Etap 3
Czekaj na informację zwrotną

Dział ds. Personalnych zawsze poinformuje Cię o wyniku rozmów kwalifikacyjnych. Jeżeli będzie on pozytywny, to otrzymasz propozycję podjęcia pracy w naszym zespole.

Etap 4
Gratulujemy! Otrzymałeś/aś ofertę pracy. Witaj w drużynie PROMAG S.A.

 

 

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź