menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Meble metalowe

2020-06-02

Optymalizacja przestrzeni warsztatowej w warsztacie naprawczym MONDI ŚWIECIE

Odpowiedź doradcy:

Mondi Świecie S.A. jest znaczącym na rynku europejskim producentem papierów do produkcji tektury falistej. W swojej ofercie posiada papiery do produkcji tektury falistej o podwyższonej odporności na wchłanianie wilgoci. Firma Mondi Świecie S.A. zwróciła się do PROMAG S.A. z zadaniem odnowienia i optymalizacji powierzchni warsztatowej dla działu utrzymania ruchu. W tym celu opracowano koncepcję, która obejmowała szafy narzędziowe oraz specjalne stoły warsztatowe o przedłużonych blatach.

czytaj więcej
2020-05-27

Ergonomiczne stanowiska robocze

Odpowiedź doradcy:

Wydajność pracownika i jego zadowolenie są kluczowymi czynnikami wpływającymi na sukces przedsiębiorstwa. Nauką zajmującą się poprawą warunków pracy jest ergonomia. Jednym z obszarów, w których ergonomia ma istotne znaczenie dla wydajności pracowników są stanowiska robocze wykorzystywane np. w procesach pakowania, kompletacji i wysyłki zamówień. Odpowiednio dobrane meble skutkują poprawą cech psychofizycznych pracownika. Dla pracownika oznacza to wygodną pracę, dobre samopoczucie, brak problemów zdrowotnych związanych ze źle przyjmowaną pozycją i nadmiernym obciążeniem, a dla pracodawcy wymierne korzyści finansowe wynikające ze zwiększonej wydajności pracy, motywacji pracownika i mniejszej ilości urlopów zdrowotnych.

czytaj więcej
2019-06-13

Wdrożenie praktyki 5S w magazynie

Odpowiedź doradcy:

Celem praktyki 5S jest zaprowadzenie i utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Praktyki 5S są jednym z fundamentów tworzenia środowiska pracy sprzyjającego działaniom projakościowym, co przekłada się na efektywność procesów. Prym w tego typu metodach wiodą Japończycy, a zatem oni również są pomysłodawcą metody 5S.

czytaj więcej
2019-03-15

Jak zaprojektować ergonomiczne stanowisko robocze?

Odpowiedź doradcy:

Odpowiednio zaprojektowane stanowisko do prac montażowych, serwisowych, warsztatowych, kompletacyjnych itp. przekłada się na efektywną pracę wykonywaną na tym stanowisku. Pracownik, który wykonuje codziennie kilka godzin te same operacje musi mieć komfortowe warunki do pracy tj. najbardziej potrzebne i najczęściej używane narzędzia w zasięgu wzroku i ręki, wysokość blatu roboczego dostosowaną do wzrostu, odpowiednie oświetlenie, wygodne siedzisko. Niedopasowane do potrzeb i warunków pracy stanowisko robocze powoduje błędy pracownika, obniżenie wydajności a po dłuższym czasie absencję chorobową.

czytaj więcej
2015-05-19

Jaki rodzaj blatu ... podczas eksploatacji?

Odpowiedź doradcy:

Proponuję blat ze sklejki (nośność blatu 1000 kg) pokryty gumą gładką olejoodporną o gr. 3 mm.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź