KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Meble metalowe szyte na miarę

Podejmując decyzję o zakupie mebli metalowych warto postawić na producenta z wieloletnim doświadczeniem w branży, korzystającego z najnowocześniejszych technologii pozwalających na ciągłe udoskonalanie jakości oferowanych wyrobów, ich wzornictwa i estetyki wykonania.

Zakup mebli metalowych bezpośrednio u producenta daje duże możliwości modyfikacji i dopasowania do konkretnych potrzeb przyszłych użytkowników. Poszukując mebli metalowych warto wybrać dostawcę, który oferuje w pełni indywidualne i kompleksowe rozwiązania. Takie wyposażenie warsztatowe „pod klucz” eliminuje prowizoryczne rozwiązania, przystosowujące standardowe wykonania mebli do specyfiki pracy na danym stanowisku. Poprawia to nie tylko wydajność ale i bezpieczeństwo pracowników. Właściwie dobrane wyposażenie dodatkowe zwiększa funkcjonalność mebli. Z pozoru mało istotne dodatki mają znaczący wpływ na jakość pracy – pozwalają oszczędzić czas i pieniądze. Cenne może być tu fachowe doradztwo przy doborze optymalnego rozwiązania.

Firma PROMAG S.A. jest wiodącym producentem mebli metalowych w Polsce. W fabryce pod Poznaniem projektuje i wytwarza kilkaset różnych modeli stołów, szafek, wózków i szaf warsztatowych. Akcesoria dodatkowe m.in. tablice perforowane, szafki wiszące, zawieszki, listwy i oświetlenie pozwalają na kompleksową zabudowę stanowisk montażowych, produkcyjnych oraz serwisowych. Nadrzędnym celem przy projektowaniu mebli PROMAG jest zapewnienie jak największej funkcjonalności i trwałości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu zasad ergonomii oraz obowiązujących norm. Dlatego meble metalowe PROMAG wyróżniają się solidnością ale także bogactwem wzornictwa i kolorów.

Standardowe wykonania mebli sukcesywnie uzupełniane są o rozwiązania nietypowe, dedykowane indywidualnym potrzebom klientów z uwzględnieniem specyfiki ich pracy.

Dobrym przykładem może być np. szafa na nici. Ma ona pochylone pod odpowiednim kątem i wysuwane półki, które wyposażono w specjalne trzpienie do zatykania szpulek. Taka konstrukcja zapewnia zawsze łatwe dotarcie do właściwej nici.

Kształty i wymiary szaf metalowych mogą być dostosowane do przechowywanych w nich towarów, a także do miejsca ich użytkowania. Możliwe są wykonania szaf na podwyższonych nogach, z półkami o różnych wcięciach, nachyleniu, z daszkami lub ławeczkami. Dla produktów przechowywanych w pojemnikach, szafki zamiast półek mogą posiadać płozy, na których pojemniki są wsuwane.

W przypadku stanowisk roboczych ważna jest regulacja wysokości stołu. Zamontowanie podnośnika ręcznego lub elektro-mechanicznego ułatwia dopasowanie blatu do wysokości pracownika. Jeżeli istnieje potrzeba częstej zmiany miejsca pracy, stół może być wykonany na kołach z hamulcem lub wyposażony w mechanizm opuszczający koła tylko do transportu. W przypadku gdy istotne znaczenie ma oszczędność miejsca, warto wykorzystać konstrukcję ze składanym blatem. Dodatkowo każdy stół można wpasować w istniejącą wnękę z uwzględnieniem np. wcięcia pod grzejnik, cokół itp.

Znacznym udogodnieniem w pracy jest doposażenie stanowiska roboczego w nadbudowę, na której zamieszcza się dodatkowe szafki, półki z regulowaną wysokością lub kątem nachylenia, metalowe tabliczki z klipsami na dokumenty i rysunki bądź dodatkowe uchwyty.

Kiedy stół wykorzystywany jest jako element linii montażowej, istnieje możliwość wyposażenia go w rolki ułatwiające przesuwanie elementów albo podnoszony blat. Aby dodatkowo podwyższyć komfort pracy można dodać oświetlenie, szuflady, koła itp.


Przy produkcji naszych mebli kierujemy się zasadą, że jeżeli czegoś nie ma, my możemy to stworzyć!

wróć

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź