menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Najnowsze artykuły

2020-07-01

Pomosty magazynowe – zalety, zastosowanie, możliwości

Pomosty magazynowe zwane też antresolami magazynowymi to rozwiązania pozwalające na pełne wykorzystanie kubatury magazynu bez konieczności jego rozbudowy. Konstrukcja pomostów pozwala na składowanie dowolnych towarów, zarówno luzem, w kartonach, jak i na paletach, ale także pozwala na umieszczenie na antesoli maszyn, stanowisk roboczych czy nawet biur. Towar na pomoście może być składowany bezpośrednio na podłodze lub w regałach półkowych, a nawet lekkich regałach paletowych. Dzięki wysokiej nośności pomostów, możliwa jest praca wózków paletowych na pomoście.

czytaj więcej
2020-06-29

Automatyzacja procesów kompletacji i pakowania

Nasz klient świadczy usługi magazynowania i wysyłki towarów o podwyższonej wartości, czyli wymagających większej uwagi. W branży e-commerce koszty reklamacji mają duży udział w kosztach działalności, dlatego nasz klient zwraca szczególną uwagę na to, aby przesyłka dotarła do klienta końcowego nie tylko na czas ale również z właściwym towarem i nieuszkodzona. W tym celu położono duży nacisk na optymalizację i automatyzację procesów kompletacji i pakowania.

czytaj więcej
2020-06-03

Optymalizacja procesu pakowania w firmie z branży automotive

Nasz klient z branży automotive zwrócił się do nas z zadaniem polegającym na poprawie wydajności i standaryzacji procesu pakowania części do samochodów. Klient pakuje produkowane części do pojemników plastikowych, które następnie sztapluje na palecie. Paleta wysoka i niestabilna była dużym wyzwaniem podczas owijania na talerzu obrotowym owijarki. Doradcy PROMAG S.A. zaproponowali klientowi do wyboru 2 owijarki do pakowania palet: FUTURE-PACK oraz MASTER-PACK.

czytaj więcej
2020-05-20

Systemy składowania polecane do mroźni

Mroźnie są obiektami magazynowymi przeznaczonymi najczęściej do długoterminowego składowania warzyw, owoców, mięs, ryb oraz ich przetworów w stosunkowo niskich temperaturach i w środowisku o odpowiednim składzie atmosfery wewnętrznej. Z tego powodu koszty eksploatacji tych obiektów są wysokie. Efektywne zarządzanie mroźniami polega więc na składowaniu jak największej ilości towaru na jak najmniejszej powierzchni. Dlatego do obiektów typu mroźnie polecamy przede wszystkim regały, które wyróżnia wysoki współczynnik wykorzystania powierzchni magazynowej.

czytaj więcej
2020-04-29

Regały paletowe rzędowe – zalety, wady, możliwości

W tym artykule skoncentrujemy się na najbardziej powszechnym typie regałów jakim są regały paletowe rzędowe. Regały te, jak sama nazwa wskazuje, tworzą rzędy, w których składowane są towary. Możliwe jest tworzenie zarówno pojedynczych jak i podwójnych rzędów regałowych, gniazd pojedynczych lub o podwójnej głębokości (double deep).

czytaj więcej
2020-04-22

Regały dla każdej firmy

Każdy z nas na pewno nie raz spotkał się w życiu z regałami półkowymi. Mamy je w garażu, w piwnicy, w domu, w bibliotece. W magazynach również wykorzystywane są te proste i uniwersalne rozwiązania. Przemysłowe regały półkowe znajdują zastosowanie głównie przy składowaniu towarów drobnicowych, przechowywanych w pojemnikach, paczkach, kartonach lub luzem. W zasadzie można je spotkać w każdej firmie.

czytaj więcej
2020-04-16

Realizacje dla branży e-commerce

Firmy eobuwie.pl, Bonito.pl oraz M.B.B. Logistics skorzystały z wiedzy oraz prawie 40-letniego doświadczenia PROMAG S.A. w logistyce wewnętrznej i zreorganizowały swoje magazyny. Rozwiązania, które zostały wdrożone w tych firmach były dopasowane do ich potrzeb ale posiadały też cechy charakterystyczne dla rozwiązań w branży.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź