menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Najnowsze porady

2020-06-30

Modernizacja powierzchni magazynowej polskiego producenta zespołów trakcyjnych oraz lokomotyw

Odpowiedź doradcy:

NEWAG S.A jest wiodącym polskim producentem elektrycznych i spalinowych pojazdów pasażerskich, lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz pojazdów metra i tramwajów. W ostatnich latach grupa kapitałowa NEWAG S.A. zdominowała krajowy rynek produkcji elektrycznych zespołów trakcyjnych, produkcji i modernizacji lokomotyw elektrycznych oraz modernizacji lokomotyw spalinowych. Dzięki współpracy z PROMAG S.A. w zakresie wyposażenia nowo wybudowanej hali magazynowej uzyskano optymalne dla potrzeb klienta rozwiązanie.

czytaj więcej
2020-06-26

Optymalizacja stanowisk roboczych do prac spawalniczych

Odpowiedź doradcy:

Nasz klient zajmuje się sprzedażą i wynajmem szalunków do zabezpieczeń wykopów typu box, obudów słupowych, kompletnych komór i szalunków dylowych. Produkcja szalunków jest trudnym procesem z uwagi na ich gabaryty. Dlatego w celu optymalizacji prac spawalniczych przy produkcji szalunków, doradcy PROMAG S.A. zaproponowali klientowi rozwiązanie w postaci żurawia słupowego A6 na stopie fundamentowej.

czytaj więcej
2020-06-26

Regały paletowe rzędowe - bezpieczeństwo przede wszystkim

Odpowiedź doradcy:

Zobacz kolejny film z cyklu PROMAG EXPERT radzi. Tym razem poświęcony niezwykle ważnej kwestii jaką jest bezpieczeństwo podczas użytkowania regałów.

czytaj więcej
2020-06-02

Optymalizacja przestrzeni warsztatowej w warsztacie naprawczym MONDI ŚWIECIE

Odpowiedź doradcy:

Mondi Świecie S.A. jest znaczącym na rynku europejskim producentem papierów do produkcji tektury falistej. W swojej ofercie posiada papiery do produkcji tektury falistej o podwyższonej odporności na wchłanianie wilgoci. Firma Mondi Świecie S.A. zwróciła się do PROMAG S.A. z zadaniem odnowienia i optymalizacji powierzchni warsztatowej dla działu utrzymania ruchu. W tym celu opracowano koncepcję, która obejmowała szafy narzędziowe oraz specjalne stoły warsztatowe o przedłużonych blatach.

czytaj więcej
2020-05-27

Regał windowy - automatyczne składowanie i szybsza kompletacja

Odpowiedź doradcy:

Firma EFECTOR S. A. to jeden z liderów branży budowlanej w Polsce. Od ponad 25 lat dostarcza wysokiej jakości aluminiowe listwy wykończeniowe, elementy aranżacji wnętrz, systemy okładzin okiennych, okapników rynnowych, a także stolarki otworowej. Klient jest uznanym ekspertem w zakresie powierzchniowej i mechanicznej obróbki aluminium, dostarcza profile w różnorodnych wariantach wykończenia powierzchni począwszy od anodowania, przez piaskowanie, elektro-polerowanie, polerowanie mechaniczne, szczotkowanie, na lakierowaniu proszkowym kończąc.

czytaj więcej
2020-05-27

Ergonomiczne stanowiska robocze

Odpowiedź doradcy:

Wydajność pracownika i jego zadowolenie są kluczowymi czynnikami wpływającymi na sukces przedsiębiorstwa. Nauką zajmującą się poprawą warunków pracy jest ergonomia. Jednym z obszarów, w których ergonomia ma istotne znaczenie dla wydajności pracowników są stanowiska robocze wykorzystywane np. w procesach pakowania, kompletacji i wysyłki zamówień. Odpowiednio dobrane meble skutkują poprawą cech psychofizycznych pracownika. Dla pracownika oznacza to wygodną pracę, dobre samopoczucie, brak problemów zdrowotnych związanych ze źle przyjmowaną pozycją i nadmiernym obciążeniem, a dla pracodawcy wymierne korzyści finansowe wynikające ze zwiększonej wydajności pracy, motywacji pracownika i mniejszej ilości urlopów zdrowotnych.

czytaj więcej
2020-05-21

Regały jezdne i satelitarne w największej mroźni w Polsce

Odpowiedź doradcy:

Firma Real S.A. to jeden z największych producentów mrożonych owoców i warzyw nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Spółka akcyjna Real z siedzibą w Siedlcach działa od 1997 roku. Zajmuje się głównie przetwórstwem owoców i warzyw, a od sierpnia 2011 produkcją koncentratów. Odpowiadając na potrzeby swoich klientów w 2015 roku firma Real podjęła decyzję o realizacji nowego projektu - budowie największej mroźni składowej w Polsce. Na etapie planowania inwestycji firma Real S.A. rozpoczęła już współpracę z firmą PROMAG S.A.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź