KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Najnowsze porady

2022-07-25

Regały wspornikowe w magazynie producenta żaluzji i pergoli

Odpowiedź doradcy:

Firma Vertex S.A. to polski producent rolet, żaluzji, paneli japońskich, plis okiennych, rolet typu screen, żaluzji fasadowych, bram garażowych, markiz, pergoli i moskitier. Kastomizacja produktów oraz zdolność do szybkiego i skutecznego działania przyczyniają się do sukcesu tej firmy. Składowanie tak bogatego i różnorodnego asortymentu jaki oferuje firma Vertex jest dużym wyzwaniem logistycznym. W 2021 roku firma nawiązała współpracę z PROMAG S.A. Doradcy i inżynierowie z PROMAG zaprojektowali wyposażenie magazynu, które zapewnia optymalne składowanie, łatwą dostępność towaru oraz wzrost bezpieczeństwa w magazynie.

czytaj więcej
2022-07-25

Regały paletowe rzędowe APR12 w szczecińskiej firmy produkcyjnej Ammega Poland

Odpowiedź doradcy:

Ammega Poland w Szczecinie jest firmą zajmującą się produkcją różnego rodzaju przemysłowych pasów transmisyjnych, pasów transportujących oraz łańcuchów transportowych. Szeroka dystrybucja firmy pozwoliła na dotarcie ze swoimi produktami do ponad 150 krajów na wszystkich kontynentach. W skład firmy wchodzi 10 zakładów produkcyjnych i ponad 80 centrów sprzedaży zlokalizowanych na całym świecie. Firma posiada długą tradycję, została założona w 1950r., a oddział w Szczecinie działa od 2011r. i zatrudnia prawie 200 pracowników.

czytaj więcej
2022-07-06

Optymalizacja logistyki wewnętrznej w fabryce wyposażenia wagonów Rawag za pomocą automatycznych regałów windowych

Odpowiedź doradcy:

Firma RFWW Rawag Sp. z o.o jest producentem wyposażenia wagonów i taboru kolejowego. Zaproponowane przez firmę PROMAG S.A rozwiązanie do nowego magazynu w firmie Rawag to 2 automatyczne regały windowe Vertimag, które umożliwiają składowanie elementów do produkcji o różnych kształtach i gabarytach, przy zachowaniu wysokiej optymalizacji przestrzeni.

czytaj więcej
2022-07-05

Zagospodarowanie przestrzeni magazynowej firmy z branży automotive

Odpowiedź doradcy:

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. w Niepołomicach jest firmą zajmującą się produkcją części do samochodów dostawczych oraz osobowych. Towary firmy VanKing dotarły już do ponad 40 krajów na całym świecie! Prężnie rozwijająca się firma posiada 18 oddziałów w Polsce oraz oddział w Łotwie. Zaproponowane przez firmę PROMAG S.A rozwiązanie do nowego magazynu na części samochodowe to wyposażenie przestrzeni magazynowej w system regałów paletowych rzędowych, które umożliwiają łatwy i szybki dostęp do każdej jednostki paletowej. Docelowo w magazynie będzie się znajdować 4500 miejsc paletowych.

czytaj więcej
2022-03-04

Optymalizacja przestrzeni magazynowej za pomocą regałów jezdnych w magazynie producenta błonników pokarmowych

Odpowiedź doradcy:

ML-Tech sp. z o. o. jest polską firmą produkującą naturalne błonniki pokarmowe. Powstała w 2010 roku. Impulsem do założenia firmy było rosnące zapotrzebowanie rynku na błonniki pokarmowe wysokiej jakości. Surowce używane do produkcji odznaczają się najwyższą jakością i pochodzą z polskich przetwórni. Dzięki nawiązaniu współpracy z PROMAG S.A. w zakresie wyposażenia nowo wybudowanej hali magazynowej w system regałów jezdnych, możliwe było optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Firma PROMAG S.A. wspierała inwestora na etapie projektowania i realizacji nowego obiektu.

czytaj więcej
2021-09-20

Półautomatyczne systemy gęstego składowania AutoMAG Shuttle w największym centrum logistycznym w branży mleczarskiej

Odpowiedź doradcy:

Grupa MLEKOVITA to największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej. Podstawą sukcesu firmy jest ciągłe doskonalenie oferty, korzystanie z wysokiej jakości surowców oraz ciągłe inwestycje w nowe technologie i zaplecze produkcyjno-magazynowe. Marka MLEKOVITA obecna jest w 167 krajach, posiada 22 zakłady produkcyjne, w których łącznie pracuje ponad 5 tys. osób. Surowiec do produkcji czyli mleko dostarcza aż 15 tys. polskich rolników. Tak ogromna firma musi posiadać odpowiednie zaplecze magazynowe, aby odpowiednio przechowywać produkty, które powstają z przerabianych codziennie 8 mln litrów mleka. Ostatnia inwestycja w zaplecze magazynowe grupy MLEKOVITA to nowoczesne centrum logistyczne zajmujące powierzchnię 1 ha.

czytaj więcej
2021-08-10

Automatyzacja procesów transportu wewnętrznego i składowania w hucie szkła Trend Glass z wykorzystaniem automatycznego regału gęstego składowania (ARGS) AutoMAG Mover

Odpowiedź doradcy:

Trend Glass Sp. z o.o. to radomska huta szkła, która została założona w 2003 roku, ale jej początki oraz związek właścicieli z hutnictwem szkła sięgają wczesnych lat 80-tych XX wieku. W tym czasie firma stała się jednym z czołowych i prężnie działających producentów i dystrybutorów szkła gospodarczego, dekoracyjnego oraz użytkowego. Trend Glass stawia na ciągły rozwój oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań pozwalających na kreowanie trendów na rynku wyrobów szklanych, podnoszenie standardów ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracowników. Strategia ta widoczna jest w ostatniej inwestycji firmy w pełni automatyczny magazyn wyrobów gotowych. Firma Trend Glass już od wielu lat korzysta z doradztwa i szerokiej oferty PROMAG S.A. w zakresie optymalizacji procesów intralogistycznych. Inwestycja w magazyn automatyczny jest efektem tej wieloletniej współpracy.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź