KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Planowanie i projektowanie

2021-07-12

Magazyn enegrooszczędny

Efektywne zarządzanie energią w magazynie wiąże się nie tylko z koniecznością budowy obiektów spełniających określone standardy i wymagania w zakresie izolacji termicznej. Znaczną ilość energii zaoszczędzić można w trakcie codziennej pracy na poszczególnych etapach procesów magazynowo-transportowych. Pod warunkiem, że zainwestujemy w odpowiednie wyposażenie i rozwiązania.

czytaj więcej
2019-07-23

Optymalizacja procesów kompletacji w magazynie

Kompletacja jest tą fazą magazynowania, która pochłania najwięcej, bo aż 60% kosztów operacyjnych magazynu, przy czym ponad połowa z nich to czas przemieszczania się magazyniera w strefie kompletacji. Przez usprawnienie procesu kompletacji, a w szczególności ograniczenie przejść magazyniera w tym procesie, jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć koszty w magazynie i przyspieszyć procesy.

czytaj więcej
2019-02-26

Wyzwania związane z wdrożeniem MAGAZYNU 4.0 w firmach

Głównymi wyzwaniami, którym sprostać muszą polskie firmy jest z jednej strony globalizacja, a z drugiej stale rosnące koszty prowadzenia działalności, w tym m.in. coraz wyższe koszty pracy, gruntów przemysłowych, energii elektrycznej i gazu. Jedyną drogą pozwalającą na dalszy rozwój i wzrost konkurencyjności firm są inwestycje w rozwiązania automatyczne.

czytaj więcej
2019-02-07

Rewolucja 4.0 w intralogistyce

Rewolucja 4.0 nie jest już pieśnią przyszłości, odbywa się na naszych oczach i staje się siłą napędową do zmian w wielu firmach. Automatyzacja, robotyzacja, sztuczna inteligencja, technologie komunikacji Machine to Machine, sztuczna inteligencja, wykorzystanie przemysłowego Internetu Rzeczy czy BIG DATA powoli wkraczają również do logistyki firm, a nie są tylko domeną przemysłu i produkcji.

czytaj więcej
2019-01-29

Urządzenia do składowania i transportu wewnętrznego dla branży stalowej

Branża stalowa to branża, w której organizacja procesów składowania i transportu wewnętrznego nie jest prosta ze względu na duże i nietypowe gabaryty produktów.

czytaj więcej
2013-10-01

Jak zaprojektować nowy magazyn?

Projektując nowy magazyn należy dokonać identyfikacji potrzeb, możliwości i oczekiwań związanych z charakterem przedsiębiorstwa, ilością posiadanego asortymentu oraz jego rotacją.

czytaj więcej
2012-12-13

Jak optymalnie zaprojektować plac przeładunkowy

Doki przeładunkowe pełnią ważną funkcję w infrastrukturze systemu logistycznego, ponieważ są łącznikiem między produkcją, transportem oraz magazynami składowymi.

czytaj więcej
2015-10-25

Projektowanie magazynów dłużycy

Ilość, asortyment i wymiary zapasów magazynowych w zakładach pracy są bardzo różnorodne stąd także zapotrzebowanie na powierzchnię, urządzenia do składowania oraz stopień automatyzacji są różne w różnych przedsiębiorstwach. Dłużyca jest specyficznym i trudnym do składowania ładunkiem. Stąd przed osobami projektującymi magazyn elementów dłużycowych stoi wiele wyzwań.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź