KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Rozwiązania na miarę XXI wieku - systemy transportu wewnętrznego i technologicznego

Wiele firm szukając rozwiązań transportu wewnętrznego podchodzi do tematu kompleksowo i szuka rozwiązań, które zapewnią doskonałą organizację magazynowania oraz transportu towarów. Aby osiągnąć najlepsze wyniki decydują się na rozwiązania zautomatyzowane i bardzo często szyte na miarę.

PROMAG S.A. oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania systemów transportu technologicznego, które adresowane są do użytkowników o różnej skali potrzeb – od nieskomplikowanych urządzeń wykorzystywanych w transporcie bliskim po zaawansowane, o dużej skali złożoności, wspierające procesy produkcji, systemy zdolne spełnić najwyższe wymagania.

PROMAG S..A. w oferowanych systemach transportu technologicznego wykorzystuje sprawdzone konstrukcje, dopasowując każde rozwiązanie do indywidualnych potrzeb odbiorców oraz warunków przyszłej instalacji. Szerokie grono inżynierów, w tym prężnie rozwijający się dział konstrukcyjny firmy, podejmuje się wszelkiego rodzaju wyzwań. To właśnie w ponad 30-letnim doświadczeniu PROMAG S.A. Klienci upatrują źródła sukcesu rozwiązań, które znacznie ograniczą ich koszty i czas pracy w porównaniu do standardowych rozwiązań. Oferta PROMAG S.A. obejmuje procesy projektowania, produkcji, implementacji i uruchamiania. Atutem firmy jest automatyczna integracja linii, wiążąca się nierzadko z ingerencją w maszyny i urządzenia Klientów.

Właściwie każda realizacja jest indywidualnym rozwiązaniem, projektowanym pod infrastrukturę konkretnego Klienta. Wynika to przede wszystkim z rosnących wymagań Klientów oraz z chęci wykorzystania cennej przestrzeni na halach i poza nimi. Systemowe rozwiązania PROMAG S.A. w zakresie transportu technologicznego znaleźć można na halach produkcyjnych, magazynowych, estakadach, ale wraz ze wzrostem wymagań wychodzą one również poza budynki, uzupełniając infrastrukturę przedsiębiorstw.
Najbardziej nietypowa realizacja firmy to przenośniki pływające obecnie po wodach Bałtyku pod niemiecką banderą. Urządzenia transportu bliskiego umieszczone zostały na kilkudziesięciometrowej konstrukcji służącej do rozwijania i prostowania kabli elektrycznych - w procesie przygotowującym do ułożenia przewodów na dnie morza.

Wdrażanie tego typu rozwiązań systemowych, zintegrowanych z całym procesem produkcyjnym lub magazynowym przedsiębiorstw staje się coraz popularniejsze ze względu na potrzebę ograniczania kosztów, brak przestrzeni do dalszej rozbudowy firm i problemy z dostępem do wykwalifikowanej kadry. Rozwój wielu przedsiębiorstw jest zdeterminowany przez decyzję o przejściu ze standardowego ręcznego procesu do zautomatyzowanych rozwiązań.

Więcej o oferowanych przez PROMAG S.A. rozwiązaniach transportu bliskiego znajdziecie Państwo na www.przenosniki-promag.pl.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o automatyzacji procesów intralogistycznych, zapraszamy na naszą cykliczną konferencję FORUM MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI.

 

wróć

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź