KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Systemy przenośników

2021-06-04

Automatyzacja kompletacji i transportu zamówień

Nasz klient to Polcar - firma założona przez Andrzeja Senkowskiego 35 lat temu, po dziś dzień pozostała w 100% polską firmą. Firma ciągle się rozwija, pozyskując nowych klientów wkracza na nowe rynki zbytu. Dlatego też ciągle inwestuje w zaplecze magazynowe oraz w nowe technologie, które pozwalają na szybką obsługę stale rosnącej liczby klientów.

czytaj więcej
2020-06-29

Automatyzacja procesów kompletacji i pakowania

Nasz klient świadczy usługi magazynowania i wysyłki towarów o podwyższonej wartości, czyli wymagających większej uwagi. W branży e-commerce koszty reklamacji mają duży udział w kosztach działalności, dlatego nasz klient zwraca szczególną uwagę na to, aby przesyłka dotarła do klienta końcowego nie tylko na czas ale również z właściwym towarem i nieuszkodzona. W tym celu położono duży nacisk na optymalizację i automatyzację procesów kompletacji i pakowania.

czytaj więcej
2020-04-15

Robot w fabryce ciastek

Firma Brześć to firma rodzinna, która od ponad 30 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku cukierniczym w Polsce. Jej flagowym produktem jest słomka ptysiowa wytwarzana na prawie 100-metrowej, w pełni automatycznej linii, gdzie rola pracowników ograniczona jest do pilnowania receptury i kontroli wyrobu gotowego. W ostatnich latach zrealizowano kolejne inwestycje w robotyzację pozwalające na zwiększenie wydajności nie tylko linii produkcyjnej, ale również zapewnienie sprawnego systemu pakowania, transportu i magazynowania na terenie zakładu.

czytaj więcej
2019-07-18

Automatyczne systemy transportu wewnętrznego

Wydajność procesów transportu wewnętrznego często spędza sen z powiek menedżerom, zwłaszcza gdy czynności związane z przyjmowaniem, składowaniem, kompletacją i wydawaniem towarów odbywają się w różnych miejscach. Automatyzacja procesów składowania spowodowała, że efektywność magazynów zdecydowanie wzrosła ale w obszarze transportu dużo jeszcze pozostało do zrobienia.

czytaj więcej
2014-03-27

Rozwiązania na miarę XXI wieku - systemy transportu wewnętrznego i technologicznego

Wiele firm szukając rozwiązań transportu wewnętrznego podchodzi do tematu kompleksowo i szuka rozwiązań, które zapewnią doskonałą organizację magazynowania oraz transportu towarów. Aby osiągnąć najlepsze wyniki decydują się na rozwiązania zautomatyzowane i bardzo często szyte na miarę.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź