KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Urządzenia do pakowania

2020-07-29

Jak się spakować i nie zwariować czyli pakowanie z przymrużeniem oka

Po roku wytężonej pracy na magazynie przychodzi w końcu czas na zasłużony wypoczynek w tropikach albo u babci Jadzi pod Zgierzem. Wielka wyprawa tuż, tuż, a Ciebie ogarnia panika na myśl o pakowaniu. Spokojnie – to jedynie kwestia dobrej organizacji i przemyślenia kilku spraw nieco wcześniej. Podejdź do tego pragmatycznie. Wiele rozwiązań intralogistycznych łatwo możesz zaimplementować do tego urlopowego wyzwania.

czytaj więcej
2020-07-20

Automatyzacja procesu pakowania w branży meblowej

Nasz klient to firma meblowa - producent mebli pokojowych, zarówno skrzyniowych jak i tapicerowanych. Firma działa na rynku od 1981 roku, rozwijając swoją ofertę i park maszynowy. Co roku stara się wdrażać inwestycje, które mają na celu ulepszenie jej działalności. Jednym z obszarów, w który inwestuje jest logistyka firmy, a w tym efektywne pakowanie produkowanych rozwiązań.

czytaj więcej
2020-06-03

Optymalizacja procesu pakowania w firmie z branży automotive

Nasz klient z branży automotive zwrócił się do nas z zadaniem polegającym na poprawie wydajności i standaryzacji procesu pakowania części do samochodów. Klient pakuje produkowane części do pojemników plastikowych, które następnie sztapluje na palecie. Paleta wysoka i niestabilna była dużym wyzwaniem podczas owijania na talerzu obrotowym owijarki. Doradcy PROMAG S.A. zaproponowali klientowi do wyboru 2 owijarki do pakowania palet: FUTURE-PACK oraz MASTER-PACK.

czytaj więcej
2019-04-29

Jak obniżyć koszty pakowania palet

Koszty i ich obniżanie to temat nieobcy menedżerom logistyki, zwłaszcza, że koszty magazynowania towarów często mają duży udział w strukturze kosztów firmy. Aby wprowadzić oszczędności w magazynie, trzeba zacząć od świadomości, że zaoszczędzić można zawsze, nawet wtedy, gdy wydaje się, że nie da się już bardziej ciąć kosztów. Warto też pomyśleć o oszczędnościach nie tylko w momencie, gdy dzieje się źle i trzeba ciąć koszty.

czytaj więcej
2013-04-25

Nowoczesne techniki pakowania

Dobór urządzenia do pakowania uzależniony jest od charakterystyki pakowanego ładunku. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań urządzeń do pakowania. Aby dokonać najbardziej optymalnego wyboru należy przede wszystkim wziąć pod uwagę wymaganą wydajność procesu pakowania i koszt użytych do pakowania materiałów.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź