KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Urządzenia dźwignicowe

2020-07-16

Suwnica natorowa PR500 do prac serwisowych w zakładzie produkcyjnym

Odpowiedź doradcy:

Dla naszego klienta – jednego z dużych producentów wykładzin i dywanów – zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy suwnicę natorową PR500, która przeznaczona jest do obsługi maszyny służącej do produkcji półproduktu tzw. „szmatki”. Za pomocą suwnicy realizowane są prace serwisowe urządzenia polegające na wyciąganiu i wkładaniu wałów.

czytaj więcej
2020-06-26

Optymalizacja stanowisk roboczych do prac spawalniczych

Odpowiedź doradcy:

Nasz klient zajmuje się sprzedażą i wynajmem szalunków do zabezpieczeń wykopów typu box, obudów słupowych, kompletnych komór i szalunków dylowych. Produkcja szalunków jest trudnym procesem z uwagi na ich gabaryty. Dlatego w celu optymalizacji prac spawalniczych przy produkcji szalunków, doradcy PROMAG S.A. zaproponowali klientowi rozwiązanie w postaci żurawia słupowego A6 na stopie fundamentowej.

czytaj więcej
2020-05-19

Optymalizacja procesów produkcyjnych za pomocą różnych rozwiązań suwnic

Odpowiedź doradcy:

Na przykładzie 2 realizacji pokażemy Państwu w jaki sposób można zoptymalizować procesy transportowe na halach produkcyjnych, gdzie jest mało miejsca i gdzie często mamy do czynienia z nietypowymi, ciężkimi ładunkami. Zastosowanie wózków widłowych jest w takich przypadkach często niemożliwe lub mało efektywne. Doradcy PROMAG S.A. polecają wtedy zastosowanie różnych rozwiązań z zakresu urządzeń dźwignicowych np. suwnic, wciągarek bramowych czy żurawi stacjonarnych.

czytaj więcej
2020-05-06

Samojezdna suwnica bramowa na budowie najwyższego biurowca w UE

Odpowiedź doradcy:

Firma WARBUD jest jedną z największych firm budowlanych działających w Polsce. Firma istnieje na rynku od 1989 roku i ma na swoim koncie tysiące realizacji w zakresie głównie budownictwa komercyjnego i medycznego. Obecnie prowadzi budowę najwyższego budynku w Polsce i w całej Unii Europejskiej - Varso Tower w Warszawie, niedaleko Dworca Centralnego. Budynek będzie miał rekordową wysokość 310 metrów i będzie nie tylko wyższy od Pałacu Kultury i Nauki , ale też najwyższy w krajach Unii Europejskiej. Firma WARBUD zakupiła do rozładunków TIR-ów na powyższej budowie samojezdną suwnicę bramową.

czytaj więcej
2014-08-26

Czy wciągniki ręczne poniżej 2,0t podlegają zgłoszeniu do UDT

Odpowiedź doradcy:

...Wciągniki ręczne o udźwigu do 2,0T do pracy w warunkach normalnych nie podlegają zgłoszeniu do UDT o ile wciągnik zawieszony jest na torze jezdnym...

czytaj więcej
2013-02-15

Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 13 grudnia 2012 uchylające przepisy dotyczące obsługi suwnic elektrycznych w zakładach pracy.

Odpowiedź doradcy:

Jakie przepisy regulują obecnie kwestie związane z obsługą suwnic elektrycznych po uchyleniu przez Ministra Gospodarki rozporządzenia dotyczącego ich obsługi?

czytaj więcej
2015-05-26

Co to jest strefa martwa wciągnika?

Odpowiedź doradcy:

Strefa martwa wciągnika zwana też wysokością wciągnika to odległość od punktu podwieszenia wciągnika do dna gardzieli haka dolnego wciągnika.

czytaj więcej
2011-05-26

Jakie wciągniki wymagają zgłoszenia w celu rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego?

Odpowiedź doradcy:

Procedurze odbioru podlegają wszystkie wciągniki zasilane napięciem trójfazowym oraz w zależności od udźwigu wciągniki ręczne i elektryczne zasilane napięciem jednofazowym.

czytaj więcej
2011-05-24

Jakie dokumenty należy złożyć w UDT , aby dokonać rejestracji wciągnika elektrycznego zasilanego prądem trójfazowym?

Odpowiedź doradcy:

Dokumenty wymagane przez UDT podczas rejestracji wciągnika elektrycznego trójfazowego to: instrukcja eksploatacji i konserwacji wciągnika wraz z deklaracją zgodności, protokół budowlany toru jezdnego lub innego elementu na którym podczepiony jest wciągnik oraz ...

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź