menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Urządzenia przeładunkowe

2020-05-05

Hala namiotowa jezdna na budowie Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Odpowiedź doradcy:

Firma WARBUD jest jedną z największych firm budowlanych działających w Polsce. Firma istnieje na rynku od 1989 roku i ma na swoim koncie tysiące realizacji w zakresie głównie budownictwa komercyjnego i medycznego. Jednym z ostatnich projektów firmy WARBUD jest budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej obok Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nowa siedziba muzeum powstaje po północnej stronie placu Defilad, od strony ulicy Marszałkowskiej. Inwestycja ta ma zaktywizować tę część Śródmieścia oraz będzie początkiem przebudowy całego otoczenia Pałacu Kultury. Czteropiętrowy budynek będzie mieć w sumie ok. 20 000 metrów kwadratowych. Oprócz przestrzeni wystawowych pomieści m.in. kino, audytorium, sale edukacyjne, pracownie konserwatorskie, kawiarnię.

czytaj więcej
2020-04-20

Rozładunek samochodów dostawczych z wykorzystaniem podnośnika nożycowego

Odpowiedź doradcy:

Rampy i mostki to najczęściej spotykane na frontach przeładunkowych rozwiązania umożliwiające zniwelowanie różnicy poziomów pomiędzy posadzką magazynu a platformą ładunkową pojazdu dostawczego. Pytanie, jak zoptymalizować operacje załadowczo-wyładowcze, gdy posadzka magazynu zrównana jest poziomem z placem przeładunkowym i zastosowanie ramp bądź mostka nie jest możliwe?

czytaj więcej
2019-07-26

Usprawnienie procesów przyjęć i wydań

Odpowiedź doradcy:

Aby usprawnić procesy załadunku i wyładunku towarów należy je przede wszystkim odpowiednio zorganizować. Zwłaszcza istotne jest, aby procesy te odbywały się w specjalnie wydzielonej strefie, do której nie powinny mieć dostępu osoby niepowołane ze względu na bezpieczeństwo. Kolejnym ważnym punktem jest to, aby posadzka w magazynie i podłoga samochodu dostawczego były na tej samej wysokości. Przyspiesza to realizację operacji przeładunkowych nawet 3-4 krotnie.

czytaj więcej
2011-05-20

Jakie dokumenty należy przygotować do odbioru dźwignika przeładunkowego w UDT?

Odpowiedź doradcy:

Dokumentacja wymagana przy złożeniu wniosku do UDT o dopuszczenie dźwignika do eksploatacji zawiera kilka podstawowych pozycji.

czytaj więcej
2015-03-16

Jakie warunki muszą być spełnione, żeby na platformie dźwignika mógł być transportowany człowiek ?

Odpowiedź doradcy:

Dźwigniki służą głównie do transportu pionowego towarów. Tylko przy spełnieniu z góry ustalonych warunków można nimi transportować towar wraz z człowiekiem.

czytaj więcej
2011-05-10

Czy dok przeładunkowy trzeba zgłaszać do UDT?

Odpowiedź doradcy:

Standardowy dok przeładunkowy, ani żaden z jego elementów składowych (urządzeń), w skład którego wchodzą: brama przemysłowa, rampa przeładunkowa hydrauliczna, śluza uszczelniająca, naprowadzacze, odbojniki, nie podlega obowiązkowi rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego (UDT).

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź