menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Wózki widłowe

2019-04-30

Zestawienie najpopularniejszych paleciaków elektrycznych

Wózki paletowe elektryczne spotkać można w magazynach, w marketach, zakładach produkcyjnych, jako wyposażenie firm transportowych i kurierskich. Przeznaczone są głównie do transportowania palet z towarem oraz do prac załadowczo-wyładowczych.

czytaj więcej
2018-12-31

Rozwiązania do transportu i składowania dla rolnictwa i sadownictwa

Rozwój sadownictwa i ogrodnictwa, a także zmiany w strukturze i modernizacja rolnictwa w Polsce wpłynęły na wzrost zapotrzebowania na środki transportu wykorzystywane do prac magazynowych, transportowych oraz za- i rozładunkowych. W polskim rolnictwie ma miejsce proces restrukturyzacji, coraz mniej jest małych gospodarstw, w miejsce, których powstają większe, co wiąże się ze wzrostem skali produkcji i ciągłą koniecznością dorównywania konkurencji.

czytaj więcej
2016-02-17

Baterie AGM, czy żelowe, które z nich cieszą się większym zainteresowaniem?

Zarówno akumulatory AGM, jak i żelowe zaliczane są do akumulatorów szczelnych. Główną różnicą jest fakt, że w akumulatorach AGM elektrolit skupiony jest w matach wykonanych ze specjalnego włókna szklanego, umieszczonych pomiędzy ołowiowymi płytami akumulatora, a w żelowych występuje w postaci żelu.

czytaj więcej
2013-11-05

Eksploatacja i konserwacja baterii wózków widłowych

W celu zapewnienia ciągłości pracy floty wózków widłowych istotne jest przestrzeganie prawidłowej ich eksploatacji i zapewnienie odpowiedniego systemu ładowania i konserwacji baterii. Prawidłowe użytkowanie akumulatorów nie jest skomplikowane i nie wymaga wielu dodatkowych czynności natomiast przynosi długoterminowe korzyści.

czytaj więcej
2013-10-01

Odbiór wózka widłowego w UDT

Na bazie art. 5 ustawy 1 o dozorze technicznym z dnia 21 grudnia 2000 roku oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 3 lutego 2003 roku od dnia 18 sierpnia 2003 roku wszystkie wózki jezdniowe podnośnikowe o mechanicznym napędzie podnoszenia podlegają dozorowi technicznemu.

czytaj więcej
2013-08-27

Techniczne wyposażenie magazynu cz.2 wózki widłowe

Wiedząc już jaki system składowania będzie zastosowany w magazynie można podjąć decyzję o doborze odpowiednich urządzeń transportowych.

czytaj więcej
2013-03-27

Jeszcze większe możliwości widlaka

W obecnych czasach, gdy duży nacisk kładzie się na minimalizowanie kosztów i ekonomiczne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa, osprzęt do wózków widłowych zyskuje dużą popularność, gdyż odpowiednio dobrane elementy wyposażenia dodatkowego wózka pozwalają znacznie zwiększyć jego możliwości i funkcjonalność.

czytaj więcej
2013-02-26

Eksploatacja wózków widłowych zimą

Podczas zimowych miesięcy warunki atmosferyczne mocno utrudniają pracę operatorów wózków widłowych. Wyzwaniem dla wielu jest odpowiednie przygotowanie maszyn i obszaru ich pracy do specyficznych warunków panujących na zewnątrz tak, aby załadunek i rozładunek towarów był bezpieczny i efektywny.

czytaj więcej

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź